Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!!

3 posters

Shko poshtë

Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!! Empty Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!!

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 29 Mar 2012 - 7:31

Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!! 14584d1333042396-une-jam-xhoni-qe-nuk-linda-kurre-pseePershendetje nene...
jam bebi tend.Por ti nuk e di akoma jam vetem disa javesh...Por do me njohesh shume shpejt te premtoj, emri im eshte Xhon,kam floke geshtenje she sycka kafe... e mire nuk jam akoma keshtu por do behem kur te lind... .
Jam djali tend i vetem,nuk do kem baba po nuk ka gje... do kemi njeri tjetrin, dhe kur te rritem do behem doktor!!!

Sot mesove... qe je shtatzane nene, Je kaq e lumtur ti po buzeqesh e di mama ti ke buzeqeshjen me te bukur ne bote.Gjithe diten ti me flisje dhe une ndihem kaq i sigurte TE DUA mama kur te rritem te premtoj mama se do te bej krenare do behem doktor.


Sot i the babit qe je shtatzane... ai nuk u gezua, tha qe nuk me DO, perse nuk me DO mami?!
Degjova nje zhurme,dhe me pas te degjova ty te qaje... Te goditi mama;perse e beri?
Me pas ai te kerkoj falje dhe te perqafoj... ti e fale... kur une te lind mama -nuk do lejoj asnje te te beje keq kurre...Ai thote se te DO por une se besoj...

Kaluan 3 dite qe ti ndalove te me perkedhelesh
-Perse mami nuk me DO me...?
-Une te DUA mami...

Te degjoj te flaesh me nje mjek, dicka do ndodhe e mami;Kam frike mami..., mami po ndjej dhimbje... me ndihmo mos i lejo te me bejne keq....

Tani jam ne parajse bashke me engjejt mami,ti mos u merzit per mua,une jam mire...perse e bere kete nena ime? doja kaq shume te shikoja buzeqeshjen tende,te behesha doktor mami TE JETOJA.

Po s'ka gje mami nese pushove te me DUASH,mundem te te shikoj qe ketu ku jam dhe nuk do te te harroj kurre...Me fal nese te bera keq ,, me DUAJ mami perseri! Une te DUA.

STOP ABORTEVE.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!! Empty Re: Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!!

Mesazh nga dajti modh Thu 29 Mar 2012 - 7:39

Sa e dhimbshme :'(:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!! Empty Re: Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!!

Mesazh nga Anakonda Tue 17 Apr 2012 - 17:59

me te vertet shum e dhimbshme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!! Empty Re: Une jam Xhoni... qe nuk linda kurre!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi