Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura

2 posters

Shko poshtë

Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura Empty Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 4 Apr 2012 - 8:12

Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura 148-300x117Një grua kineze, nga qyteti Guangzhou, në prag të divorcit është përpjekur ta shpëtojë fëmijën e saj 2-muajshe duke e nxjerrë në shitje te një vend i dorës së dytë.

30-vjeçarja ka shpjeguar se nuk ishte e gatshme për ta rritur e vetme fëmijën e saj, e kësisoj, ishte e detyruar ta nxirrte në shitje.

“I ri 99% - Falas 100%” ka qenë slogani që ajo ka zgjedhur për ta shitur djalin e saj të vogël, ende të parritur.

Ndërkaq, juristët kinezë kanë shpjeguar se nëna e re, duhet të marrë më parë leje nga partneri për këtë akt të pazakontë që po kryen.

Në fakt, rasti i gruas nga Guangzhou, edhe pse i habitshëm, është pak më i rëndë se mijëra fetuse dhe foshnja që vriten çdo vit në Kinë, për shkak të politikave të caktuara demografike që ekzistojnë në këtë vend.

e.t/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura Empty Re: Nxjerr në shitje beben, te sendet e përdorura

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 18:15

e tmerrshme,si kan guxim ta bejn nje gje te tille,cfare njerezish mban kjo bot......
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi