Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve

2 posters

Shko poshtë

Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve Empty Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 5 Apr 2012 - 12:15

Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve 1-246Meshkujve ju pëlqen t’i shikojnë femrat e tjera. Truri i meshkujve fsheh shume sekrete. Për këtë ne do të zbulojmë vetëm disa prej tyre, të cilat shumicës së femrave nuk do t’ju pëlqejnë. Megjithatë, këto janë fakte të pa mohueshme, prandaj më mirë është që t’i dini.Meshkujve ju pëlqen të shikojnë femrat e tjera
Shumica nuk mund të kontrollohen dhe duhet që së paku për një sekondë ta shikojnë patjetër një femër tjetër të bukur. Fjala është për trashëgimi evolutive dhe femrat nuk duhet te mërziten. Për ta kjo është gjë normale, sigurisht kur është në kufijtë normal!
Meshkujt janë si fëmijët
Nuk është arsyetim, por është fakt, në shpirt meshkujt janë fëmijë të përhershëm. Deri sa ai të kënaqet me të gjitha lojërat e futbollit, ju atë kohë kushtojani vetes dhe kënaquni!Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve 2-161Dëshira të tjera intime
Në dallim nga femrat, meshkujt shumë shpesh mendojnë për seksin. Në kokën e tyre sillen mendime dhe iluzione të ndryshme intime.
Kanë prirje për aventura
Kjo është e vërtet, por shumica nuk do ta bëjnë për arsye të ndryshme , ndjenja e frikës, fajësisë apo turpit. Ekspertët sqarojnë se është thjeshtë një biologji e pastër arsyeja që i shtyn të ëndërrojnë për femra të tjera. Një hulumtim ka treguar se shumica e meshkujve do të tradhtonin me kusht që partnerja e tyre të mos i zbulojë.
Kanë dëshirë të jenë idhull
Çdo mashkull ka dëshirë që e dashura e tij të mendojë se ai është i fortë, i suksesshëm dhe seksi. Shumica nuk do ta pranonin, por ata mendojnë se janë më të mençur se të dashurat e tyre. (LajmeShqip.com)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve Empty Re: Të vërtetat e hidhura rreth meshkujve

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 4:04

eh,meshkujt hall me to e hall pa to

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi