Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!

3 posters

Shko poshtë

Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  Empty Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 6 Apr 2012 - 3:15

“Kam 6 muaj e dashuruar, Kresha me therret Dumbo. Deri tani kam takuar nenen, motren dhe shume familjare te tjere te tij”! Keshtu e ka nisur rrefimin e saj rreth jetes private kengetarja Rozana Radi, e ftuar ne emisionin “Makine me dy timone” ne Club TV. Rozi ka treguar me ciltersi te rejat e fundit nga jeta e saj dhe dashurine e re me Kreshen, kengetarin Prishtinali, qe sic thote “e dashuron”.E ngacmuar qellimisht nga
mikepritesit ne studio, Enkel Demi dhe Edi Oga, ajo nuk ka ngurruar te flase rreth te rejave, thashethemeve dhe pse jo, projekteve te fundit te saj.Ne lidhje me aspektin profesional, Rozana ka treguar se pret te publikoje kater kenge te reja, per te cilat sipas saj nuk do te jene zhgenjyese, por premtuese.Drejtuesit e emisionit nuk kane ngurruar ta vene ate perballe “asaj c’ka qarkullon” per gjoksin e bere te kengetares, fotove nudo ne internet, shtatezenine, gjyqin me Rezarta Shkurten, pse jo dhe ekstejshenat ne floke, detaj i konstatuar nepermjet ekranit te Club Tv nga shikueset e vemendshme femra.
Me nje natyre aspak kompromentuese dhe thellesisht direkte, Rozana ka treguar se floket i ka te vene dhe se gjoksi ishte nje nevoje estetike qe i nevojitej, pa arsye per tu komentuar nga te tjeret.
Duke dhene detaje rreth fotove nudo qe jane perhapur lehtesisht ne internet, ajo u shpreh se:” As qe e ka idene se si kane arritur te perhapen, por megjithate e ka pranuar qe ato jane “shkrepur” menjehere pas nderhyrjes kirurgjikale ne gjoks”.
Duke u ndalur ne nje tjeter moment te shumediskutuar kohet e fundit, ate te shtatezenise, Rozana ka treguar per fansat se ajo ende nuk e ka mberritur kete moment ne jeten e saj, megjithese do te ishte nje mrekulli.
Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  Makineme2timone1-560x476Nga ana tjeter, duke ju referuar edhe zhvillimeve sociale ne vendin tone, gazetaret Demi dhe Oga, nuk “kursyen” edhe nje mendim te saj rreth zhvillimit te parades gay, qe ka hapur nje polemike te madhe ne Shqiperi.
Duke ju referuar rastit, Rozana deklaroi:Per mua protesta gay eshte nje e drejte e ketij komuniteti, ndaj nuk eshte dicka per te cilen une jam e interesuar!”
Duke shkuar me tej, batuta e mikepritesve ne studio vijoi: Rozana, je Xheloze per Kreshen?
Ajo: Ne te gjitha rastet kur kam arsye te beje kete!
Pyetjes-batute nese kengetarja konsumon, cigare, droge apo edhe uje, ajo ju pergjigj: Konsumoj shume cigare, droge jo,por ujin e kam te domosdoshem dhe e konsumoj shume!Ne pyetjen se cili eshte ushqimi i saj i preferuar, Rozi u pergjigj:Me pelqejne shume makaronat, i kam ushqim te preferuar.
Ne kushtet, kur Keli e mban mend Rozin para “mbajtjes se xhelit”, ajo shprehet se ndryshimi nuk eshte kaq i madh, pasi silikoni prej tre vjetesh ne gjoksin e saj, e ben te ndjehet shume mire, ndersa nuk ka patur asnje problem shendetesor per kete.
Ne mbyllje, Rozana Radi eshte treguar e sjellshme duke falenderuar te gjithe fansat qe shkruan per te ne Facebook gjate transmetimit te emisionit “Makine me dy timone”, ndersa u percoll me finese nga batuta e Kelit dhe Edit, atyre qe nuk bejne “kompromis” per drejtimin e makines, ndaj edhe i japin me dy timone!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  Empty Re: Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 3:45

boll se na bere te shperthejm ne lot
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  Empty Re: Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!

Mesazh nga Arabela Sat 7 Apr 2012 - 7:40

e sinqerta shkruajti:boll se na bere te shperthejm ne lot
Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  1644352394 Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  1644352394 Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  1644352394
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!  Empty Re: Rrefehet Rozana Radi: Fansa, per ju 4 kenge te reja!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi