Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’!

4 posters

Shko poshtë

Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’! Empty Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 13 Apr 2012 - 2:24





Vajza 15 vjecare britanike, Venus Palermo ka nje obsesion te vecante pertu veshur dhe dukur si nje kukull.

Puder, rimel, buzkuq, rimel jane vetem disa nga perpjekjet qe perdor ajo per tu dukur si nje kukull. Ajo perdor gjithashtu edhe lente kontakti te vecanta te cilat i bejne syte e saj te duken me te medha se normalisht. Venus citon ‘Anime’ Japoneze si nje frymezim per te dhe ka nje kanal ne YouTube ku poston “Make Up Tutorials” per vajza te tjera.

Margaret, nena e saj, nuk duket se e ka shume problem faktin se vajza e saj eshte e fiksuar me kete lloj hobi te pazakonte. “Une jam absolutisht dakort me kete, fytyra e saj duket pothuajse si nje kukull, dhe nese ajo e pelqen stilin e saj, une jam dakort me ate. Do te shqetesohesha me shume nese ajo do te vinte ne shtepi e dehur apo shtatzene,” tha ajo.

Nena e nje adoleshenteje qe poston video shokuese te sajat duke pozuar si nje kukull, e ka mbrojtur stilin e jeteses te se bijes. Margaret Palerome, pretendon se 15 vjecarja Venus, eshte “nje vajze e pafajshme dhe e mire qe i pelqejne fjongot dhe makiazhi”.

Deri tani ajo i ka 9.000.000 fansa..per 2 dite.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’! Empty Re: Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’!

Mesazh nga Emona Fri 13 Apr 2012 - 2:32

uuuuhhhhhhhhhhu...koka fiksu keq.

9.000.000 fansa....per 2 dite. :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’! Empty Re: Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’!

Mesazh nga T_o_n_i Fri 13 Apr 2012 - 2:38

cte ben femia sta ben as perendia
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’! Empty Re: Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’!

Mesazh nga Anakonda Fri 13 Apr 2012 - 17:24

te pakten ne femrat kemi aq vullnet,saqe enderraT tona ti bejm realitet;jo si ju meshkujt qe i leni pergjysme.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’! Empty Re: Vajza e fiksuar të ngjajë si një ‘kukull e gjallë’!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi