Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edicioni i sivjetshëm i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nga 8-20 korrik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edicioni i sivjetshëm i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nga 8-20 korrik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edicioni i sivjetshëm i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nga 8-20 korrik

2 posters

Shko poshtë

Edicioni i sivjetshëm i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nga 8-20 korrik Empty Edicioni i sivjetshëm i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nga 8-20 korrik

Mesazh nga Emona Thu 19 Apr 2012 - 1:53

Prishtinë, 19 prill - Edicioni i 12-të i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës (UVNP) 2012, do të mbahet nga 8-20 korrik, në Prishtinë, bëjnë të ditur organizatorët e tij. Ata u kanë bërë ftesë të interesuarve për aplikim, i cili ka filluar më 17 prill dhe do të zgjasë deri më 17 maj.

Në kuadër të UNVP-së do të zhvillohen 22 kurse: Diplomacia publike në Ballkan, Rruga e Kosovës për në BE, Parimet dhe strategjitë për ndihmë humanitare, Metodat kualitative kërkimore në shkencat sociale, Politika e Ballkanit : Nga komunizmi deri te integrimet evropiane, Mësimi akademik dhe zhvillimi personal në kontekst, Globalizimi dhe çështjet gjinore, Shkrimi modern akademik, Efektet sociale dhe gjenetike në procesin e rritjes dhe zhvillimit fizik, Efekti i ndotjes në ekologjinë e ambientit, Kurbat algjebrike, Gazetaria - teknologjitë e reja dhe të vjetra në media masive, Diplomacia dhe komunikimi,

Ndërhyrja dhe shtetndërtimi në botën moderne, Globalizimi dhe ngritja e Kinës, Tregu financiar ndërkombëtar, Menaxhimi i brendeve, Menaxhimi i ndotjes dhe i sigurisë në impiantet energjetike, prodhim industrial, transport dhe industritë e tjera, Metodat moderne laboratorike për vlerësimin dhe kontrollimin e sigurisë së ushqimeve globale, Menaxhimi i rrezikut në cilësinë e zinxhirit ushqimor, Muzika kamertale bashkon njerëzit, dhe Aftësitë e komunikimit për mësimdhënie dhe mësimnxënie të qëndrueshme.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edicioni i sivjetshëm i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nga 8-20 korrik Empty Re: Edicioni i sivjetshëm i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nga 8-20 korrik

Mesazh nga Anakonda Mon 23 Apr 2012 - 3:41

mbehet qejfi,por kam frik me shku ne prishtine

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi