Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pershendetje! Empty Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Sun 22 Apr 2012 - 20:39

Une jam Gladiola (Ola)

Uroj dhe shpresoj te jem e mirpritur prej jush,Faleminderit!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Labja prej Sun 22 Apr 2012 - 21:50

mire se erdhe ne shpoqerin tone Gladiolakalofesh sa me bukur ketu me ne 3293509517
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga era85 prej Sun 22 Apr 2012 - 22:58

pershendetje nga une era kalofshit nje jave te bukur

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga WebMaster prej Sun 22 Apr 2012 - 23:24

Mire se erdhe Gladiola ne kete shoqeri .Te uroj argetim te kendshem je e mirpritur pse jo [TePuC]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Sun 22 Apr 2012 - 23:36

Ju falenderoj
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga WebMaster prej Sun 22 Apr 2012 - 23:37

Ska perse Gladiola te lutem nese eshte mundesia edhe nese dini nje Avatare ne profil si ta kesh deshiren tende . :|


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga bobi 10 prej Sun 22 Apr 2012 - 23:39

Gladiola shkruajti:Une jam Gladiola (Ola)

Uroj dhe shpresoj te jem e mirpritur prej jush,Faleminderit!
Mire se erdhe ne forum e ne shoqerine tone Gladiola.Kalo bukur mes antaresh.Bobo te pershendet[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sun 22 Apr 2012 - 23:41

Mire se erdhe Gladiola..kalofsh kendshem mes nesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Sun 22 Apr 2012 - 23:42

Shejtone shkruajti:Ska perse Gladiola te lutem nese eshte mundesia edhe nese dini nje Avatare ne profil si ta kesh deshiren tende . [You must be registered and logged in to see this image.]Po po patjeter,por me duhet pak kohe sa te ambjentohem me forumin.
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga WebMaster prej Sun 22 Apr 2012 - 23:43

Patjeter :| flm per mirkuptimin


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Sun 22 Apr 2012 - 23:43

Faleminderit te gjitheve!..

Mirse ju gjeje edhe une juve!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Emona prej Mon 23 Apr 2012 - 1:07

Gladiola mire se erdhe...qendrim te kendshem n'forum!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Anakonda prej Mon 23 Apr 2012 - 3:24

pershendetje dhe mireserdhe ne mesin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Mon 23 Apr 2012 - 3:33

jetmira shkruajti:pershendetje dhe mireserdhe ne mesin tone.Faleminderit Jetmira,mirse ju gjej edhe une juve!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Free spirit prej Mon 23 Apr 2012 - 5:17

pershendetje Gladiola, kalofsh sa me bukur mes nesh auguri
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga An0nim prej Mon 23 Apr 2012 - 5:58

Gladiola shkruajti:Une jam Gladiola (Ola)

Uroj dhe shpresoj te jem e mirpritur prej jush,Faleminderit!

Pershendetje MireSeErdhe !!! 8-d-
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Alberti prej Mon 23 Apr 2012 - 9:00

Pershendetje, mire se ke ardh !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Shkembi prej Mon 23 Apr 2012 - 9:05

Mire se erdhe Gladiola,kalofsh bukur te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Mon 23 Apr 2012 - 21:51

Ju faleminderit te gjitheve!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga ReBeL prej Mon 23 Apr 2012 - 21:55

mir se erdhe!
ReBeL
ReBeL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 159
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/04/2012
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Bukurosh-Djal prej Tue 24 Apr 2012 - 8:26

mir se ke ardh
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Tue 24 Apr 2012 - 20:54

"Crystal_Eyes" shkruajti:mir se ke ardh

Faleminderit mirse te gjeta
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Binni prej Tue 24 Apr 2012 - 21:01

Mire se erdhe Gladiola flowerss
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga EMI prej Tue 24 Apr 2012 - 21:40

Mire se erdhe mes nesh, uroj tja kalosh bukur ne ket forum...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 1:19

Faleminderit dhe juve!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:14

Gladiola shkruajti:Une jam Gladiola (Ola)

Uroj dhe shpresoj te jem e mirpritur prej jush,Faleminderit!

welcome ola edhe ja klb ketu [TePuC] flowerss
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:20

valtori shkruajti:
Gladiola shkruajti:Une jam Gladiola (Ola)

Uroj dhe shpresoj te jem e mirpritur prej jush,Faleminderit!

welcome ola edhe ja klb ketu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]faleminderit Valtor mirse te gjeta dhe une ty!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:21

do ti tregosh pak valtorit ku jeton ti sy kalter per momentin 432965
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:24

valtori shkruajti:do ti tregosh pak valtorit ku jeton ti sy kalter per momentin [You must be registered and logged in to see this image.]po ja dhe nese e tregoj nuk eshte se ndryshon ndonje gje,hahahahhane Vlore,me qe je kurioz ti,
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:25

mos moreeeeeeeeee aty jeton ti sy kalter edhe me cfar meresh per momentin :[salate]:
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:29

valtori shkruajti:mos moreeeeeeeeee aty jeton ti sy kalter edhe me cfar meresh per momentin [You must be registered and logged in to see this image.]hahahhahaa pse mosssssssss hahhhaa

per momentin studente,por te dish qe dhe ketyre 2 pyetjeve me pahir i'u jam pergjigjur keshtu qe mos me pyet me,hahahahha se nuk te kthej pergjigje,hahahaha (beje shaka),gjithsesi shakaja gjysma e te vertetes!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:31

kush vjen deri ne vlor po deshe hajde ti ne tiran je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:33

valtori shkruajti:kush vjen deri ne vlor po deshe hajde ti ne tiran [You must be registered and logged in to see this image.]

aaaaaaa me kete doje te thoje qe je nga TR me qe une nuk te pyeta eeeeeee?........hahahhaha

e ku ka si deti derman,nuk e leshoj me c'do kollaj,hahahah
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:34

ok do vije per pushime aty une po do shkojme ne dhermi ok je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:36

valtori shkruajti:ok do vije per pushime aty une po do shkojme ne dhermi ok [You must be registered and logged in to see this image.]do shkosh do te thuash,ok rruga eshte e mire,deti eshte i paster,hahahahaha

vetem ide mund te te ofroj,kaq disponoj per ty,hahahahaha
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:38

jo moj po shpenzimet kush do ti heq une skam lek skam pune jam parazit je farewww me ndimo me nja 15 dite pushim mos bej si e keqe tani je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:40

valtori shkruajti:jo moj po shpenzimet kush do ti heq une skam lek skam pune jam parazit [You must be registered and logged in to see this image.] me ndimo me nja 15 dite pushim mos bej si e keqe tani [You must be registered and logged in to see this image.]

pse mo bene burri keshtu dhe ti,hahahahhaha

s'dashke fare zotrote,hahahaha dhe 15 dite madje,rri ne tr se je mire,hahahaha
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:41

ola na nxir nje foto te shikoj pake te krijoj nje pershtypje se me duket origjinen e vjeter e ke nga gjirokastra je farewww
ben per 15 dite pushime po sikur te vij kollovar une ka edhe me keq je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:43

Ore djale shume kerkon nga jeta ti,hahahaha

c'ne une nga gjirokastra mo,jam vlonjate,nuk kam lidhje fare me gjirokastren,
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:45

leri nazet tani me nxir foton me bukur qe ke dale apo ske besim tek vetja ska gje se edhe une nuk jam sh i bukur edhe po sje shum e bukur ke bukuri te bukur shprterore me e bukur se ajo vizuale juhjjjjj
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi