Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Sun 22 Apr 2012 - 20:39

First topic message reminder :

Une jam Gladiola (Ola)

Uroj dhe shpresoj te jem e mirpritur prej jush,Faleminderit!
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:48

shume kerkon nga jeta ta thash,dhe sa per bukuri,jam shume madje,nena natyre eshte treguar dore leshuar tek une,

keshtu qe mos u beje kot kurioz sepse asnjehere nuk ke per te me pare! hahahahahha
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:50

sa modeste je moj vajze cdo femra e bukur neper forum ketu ka vetem femra te shemtuara je farewww

kam nje pershtypje qe po me ndjek mua me mban nen vezhgim je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:52

te te te pergjigjem nuk do te thote qe po te ndjek ty,

por nese te duket keshtu thjesht mendon,mendimi eshte i lire.........hahahhaha
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:53

mos me thuaj do njerin ketu edhe kjo eshte arsyea qe rri e rezervuar por ai qendron indiferente sa prekse je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Gladiola prej Wed 25 Apr 2012 - 4:56

pfffffffffffff qenke shume antipatik si tip ti,qe kur nje person si une,bie ne dashur me njerez interneti,o djale,nuk ma njeh koken duket!........

nuk jam mendjelehte sic mund te imagjinoj ai truri yt,
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga valtori prej Wed 25 Apr 2012 - 4:58

bera pak shaka nxore direkte thonjet ti mace e eger bah sory sory sory
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Darius prej Mon 14 May 2012 - 6:30

Mire se erdhe Gladiola rose53
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga WebMaster prej Mon 14 May 2012 - 6:32

besoj se po ja kalon mire ketu sepse meqe je aktive them qe te ka pelqyer shoqeria ketu

Ndersa Per valtorin mos ja ve re se eshte njeri me ilace ai hahaha je farewww

432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga G3RI prej Thu 26 Jul 2012 - 14:38

pershendetje mir se ju gjeta ;)
G3RI
G3RI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/07/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 26 Jul 2012 - 23:05

G3RI shkruajti:pershendetje mir se ju gjeta ;)Mire se erdhe Geri,
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga WebMaster prej Thu 26 Jul 2012 - 23:53

Geri mire se erdhe edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! - Faqe 2 Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi