Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“E vdekura” lind binjakë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“E vdekura” lind binjakë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“E vdekura” lind binjakë

2 posters

Shko poshtë

“E vdekura” lind binjakë Empty “E vdekura” lind binjakë

Mesazh nga Emona Mon 23 Apr 2012 - 4:13

“E vdekura” lind binjakë Christine-Bolden-225x300Christine Bolden nga Michigani, të cilën mjekët e kanë shpallur me tru të vdekur si pasojë e dy aneurizmave, ka lindur dy djem binjakë.

26-vjeçarja gjatë një shëtitje me familjen e saj në muajin mars ka përjetuar aneurizëm në tru. Mjekët kishin deklaruar se asaj i ka vdekur truri. Mirëpo, 42 ditë pas ajo ka lindur binjakë.

Përkundër kësaj deklarate të mjekëve, familjarët kishin shpresuar në riaftësimin e saj dhe kanë kërkuar që të vendoset në aparate respiratore.

Me kalimin e kohës, Christines i është rritur shtypja e gjakut, e cila ka qenë rrezik për fëmijët që ka pasur në bark. Familja është dashur të marrë një vendim të vështirë – Christinen ose binjakët.

Daily Mail raporton se ata vendosën që ta largojnë nga aparatet që e mbanin në jetë, në mënyrë që të shpëtojnë fëmijët, të cilët erdhën në jetë me prerje cezariane.

“Zoti ka mundur ta marrë edhe atë edhe fëmijët. Por jo, na i la fëmijët. Kjo është një mrekulli e vërtetë”, ka thënë një e afërme e saj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“E vdekura” lind binjakë Empty Re: “E vdekura” lind binjakë

Mesazh nga Anakonda Mon 23 Apr 2012 - 4:27

o zot e tmerrshme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi