Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mir Se ju Gjeta , People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mir Se ju Gjeta ,

Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga ReBeL prej Mon 23 Apr 2012 - 12:14

Mir Se ju gjeta,,un Jam Alberti,,jetoj perkohsisht ne Gjermani..kam studiuar ne 3 universitete [You must be registered and logged in to see this image.] dhe kam dal me nota te shkelqyera,,mendoj se tashi forumi juaj ka nje antar me plot bagazh me te cilen ju mund te diskutoni per te gjitha llojet e gjerave! un deshiroj dhe shpresoj te ja kaloj mir me te gjith ju.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
ReBeL
ReBeL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 159
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/04/2012
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga Shkembi prej Mon 23 Apr 2012 - 12:16

Mire se erdhe Rebel,kalofsh mire tek Klea Love :429293:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga Emona prej Mon 23 Apr 2012 - 12:19

Mire se erdhe Rebel...kalo mire mesin tone. [smile_1]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga Alberti prej Mon 23 Apr 2012 - 12:35

+1 Albert [smile_1]
Mire se erdhe, ja kalofshe sa ma mire !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga Anakonda prej Mon 23 Apr 2012 - 17:10

mireserdhe,kalofsh sa me bukur ne mesin tone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 23 Apr 2012 - 23:05

Mire se ke ardhe Alberti. Kalofsh kendshem mes nesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga ReBeL prej Mon 23 Apr 2012 - 23:07

Faleminderit te gjithve per mikpritjen tuaj!
ReBeL
ReBeL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 159
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/04/2012
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga WebMaster prej Mon 23 Apr 2012 - 23:10

Albert Mire se erdhe ne shoqerin tone edhe te uroj nje argetim te kendshem ne kete shoqeri lal :5454787:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga ReBeL prej Mon 23 Apr 2012 - 23:13

e deshiroj dhe e shpresoj nje gje te tille moj lale [You must be registered and logged in to see this image.]
ReBeL
ReBeL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 159
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/04/2012
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga Gladiola prej Tue 24 Apr 2012 - 2:07

Mirese erdhe ReBel
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mir Se ju Gjeta , Empty Re: Mir Se ju Gjeta ,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi