Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mire se ju gjeta! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mire se ju gjeta! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mire se ju gjeta!

+9
seriozi
Ariel
Golden
Darius
Arian 123
Alberti
WebMaster
Єямєℓiиdå
Sweetheart
13 posters

Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Sweetheart Fri 22 Mar 2013 - 16:50

PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC
PUCC "Pershendetje forumista///Jam "Sweetheart" dhe jam shkodrane emigrante Mire se ju gjeta! 3666372071 Komplimente per forumin dhe
PUCC shpresoj te kalojme caste te bukura nen shoqerine e njeri-tjetrit... ;) ;) ;) ;)
PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC


Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 22 Mar 2013 - 19:12

Mire se erdhe Sweetie[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga WebMaster Fri 22 Mar 2013 - 21:06

Sweetheart mire se erdhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .. luleperty
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Sweetheart Sat 23 Mar 2013 - 3:06

FLM Ermelinda dhe KleaLove...Mire se ju gjeta dhe gezohem Dhurt Dhurt
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Alberti Sat 23 Mar 2013 - 3:16

Pershendetje Sweetheart, mire se ke ardh, kalofshe bukur ketu.. PUCC

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Arian 123 Sat 23 Mar 2013 - 3:42

Mire se na ke ardhe Shkodrane.

I tash e ncora shoferin me te prit ne aeroporte.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Sweetheart Sat 23 Mar 2013 - 4:08

FLM Albert per mireseardhjen, ashtu shpresoj dhe une.... girly04

Arian po paske goxha mikpritje ti xhan, te flm per respektin.Ta shperblefsha n'gzime PUCC PUCC
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Darius Sat 23 Mar 2013 - 12:08

Mire se erdhe naqe Neutral
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Sweetheart Sun 24 Mar 2013 - 3:02

Mire se t'gjeta naquk, FLM [You must be registered and logged in to see this image.]
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Arian 123 Sun 24 Mar 2013 - 4:54

Sweetheart shkruajti:FLM Albert per mireseardhjen, ashtu shpresoj dhe une.... girly04

Arian po paske goxha mikpritje ti xhan, te flm per respektin.Ta shperblefsha n'gzime PUCC PUCC

E po jemi bujare ne te Maqedonise. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Golden Sun 24 Mar 2013 - 8:45

Mire se erdhe sweetheart. (:

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Ariel Sun 24 Mar 2013 - 10:26

Mire se ke ardh Sweet [smile_1]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Darius Mon 25 Mar 2013 - 0:13

Sweetheart shkruajti:Mire se t'gjeta naquk, FLM [You must be registered and logged in to see this image.]

Na bone me buz kuq naqe hhearts hhearts [ZbarDh DhemBet] [ZbarDh DhemBet]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga seriozi Tue 26 Mar 2013 - 7:21

Mirësevjen.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga An0nim Fri 29 Mar 2013 - 3:30

Mire se Erdhe Sweet !!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Sweetheart Mon 1 Apr 2013 - 3:59

Mire se ju kam gjete te gjithve dhe knaqesia eshte e gjitha imja te ndodhem ne mesin tuaj shoqeror..Ju faleminderit shume per mireseardhjet tuaja i.l.u i.l.u i.l.u
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 102

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga /:UserCode" Tue 2 Apr 2013 - 4:43

Mire se erdhe ktu ne kete forum [smile_1]
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:15

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:37

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mire se ju gjeta! Empty Re: Mire se ju gjeta!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi