Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or...

2 posters

Shko poshtë

Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or... Empty Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or...

Mesazh nga Emona Thu 26 Apr 2012 - 4:51

Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or... 26-LA-SHOWBIZZ-Clinton_me_pagoi_me_1_mije_dollar_per_kercim_dhe_seks_oral

Pa u harruar mirë skandali Levinski, një tjetër skandal i kësaj natyre ka kohë që është bërë objekt i mediave rozë në SHBA. Midis këtyre dy skandaleve rozë, emëruesi i përbashkët është ish Presidenti i SHBA, Bill Clinton. Këtë herë, është një femër tjetër, Andrea Rinkon, që po i vë sërish zjarr jetës së tij bashkëshortore.

Vajza seksi nga Argjentina, e cila provokon me pamjen e saj dhe me pozat hot kudo që të ndodhet, po zbulon disa detaje “me spec”… që do të djegin sërish Bill Clinton.

Rinkon thotë se gjatë një vizite në Buenos Aires, Clinton vizitoi… klubin ku punonte ajo dhe i ofroi 1.000 dollarë për një kërcim prive, por edhe që t’i bënte seks oral!

Andrea është e njëjta femër, që me deklaratat e saj në të shkuarën, kishte lënë të kuptohej se kishte marrëdhënie edhe me Lionel Messin, citon albobserver.com.

“Kam biseduar me orë të tëra me Mesin, por nuk dua të jap detaje rreth bisedave tona”, ka thënë shoqëruesja latine, transmeton albaniaobserver.

Gjithsesi, sa i përket familjes Clinton, nuk e dimë ende sesi ka reaguar kësaj radhe Sekretarja Amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, për “prapësitë” e bashkëshortit të saj. Por nga ana tjetër dimë se Andrea Rinkon, përpiqet të vihet në qendër të mediave. Ajo ka folur edhe më parë për marrëdhëniet e saj me Bill Clinton, ndërsa këtë herë është kujtuar përsëri ta përmendë atë, madje duke thënë se i mungon!

Nëse deklaratat e saj janë të vërteta, atëherë mund të themi pa frikë se Clinton nuk është aq dorëlëshuar sa Silvio Berlusconi, i cili e paguante Rubin me 47.000 euro në javë./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or... Empty Re: Clinton më pagoi me 1 mijë dollar për kërcim dhe seks or...

Mesazh nga Anakonda Sun 29 Apr 2012 - 1:07

eh medet
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi