Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD

3 posters

Shko poshtë

 Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD Empty Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD

Mesazh nga Emona Fri 27 Apr 2012 - 2:02

 Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD 7113Ky është dimani më i madh rozë që është paraqitur në ankant dhe pritet që muajin e ardhshëm të mund të shitet për një shumë prej 8 milion dollarë. Shtëpia e ankandit Christie’s, thotë se diamanti 12.04 carat është më i madhi që është shitur në ankand. Ky mësohet të jetë njëri prej dy diamandëve me madhësi simbolike. Tjetri është 23.60 carat dhe ju dha princesësh Elizabeth II si një dhuratë për martesën. Ndërsa të gjithë diamandët kanë tendencën të krijojnë idenë e një ngjyre dytë me këtë rast nuk ka një të tillë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD Empty Re: Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD

Mesazh nga Anakonda Sat 28 Apr 2012 - 6:56

qenka diamant cool
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD Empty Re: Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD

Mesazh nga Arabela Sat 28 Apr 2012 - 6:58

,,i bukur,,,  Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD 981630123
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD Empty Re: Diamandi rozë mund të shitet 8 milion USD

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi