Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg

2 posters

Shko poshtë

Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg Empty Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg

Mesazh nga Emona Fri 27 Apr 2012 - 2:07

Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg 8110Ky është 29 vjeçari i njohur si Gavin Davies i cili pati fatin të fitonte jo pak por një million paund tre muaj më parë në një llotari me lojra fati. Por nuk është e thënë që ai të njihet nga publiku vetëm për këtë shkak. Në fillim të kësaj jave ai u paraqit në gjykatë nën akuzën se ka dhunuar fizikisht të dashurën e tij 22 vjeçare. Gjykata e la atë në arrest me burg deri në seancën tjetër në muajin e ardhshëm. Çifti pret gjithashtu një fëmijë në muajin dhjetor. Ndërsa djali ka përfunduar në burg, e dashura ka lënë shtëpinë në Uellsin jugor dhe po jeton tek të afërmit në Sëansea.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg Empty Re: Fiton miliona në llotari, dhunon të dashurën, përfundon në burg

Mesazh nga Anakonda Sat 28 Apr 2012 - 6:51

spasska dit budallai si me e shiju jeten
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi