Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht

2 posters

Shko poshtë

Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht Empty Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht

Mesazh nga T_o_n_i Fri 28 Sep 2012 - 2:13

Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht

Britaniku Chris Evans nuk e kishte menduar ndonjëherë se do përfundonte në burg për shkak të këtij gabimi.

Ai kishte tentuar të niste një mesazh erotik për të dashurën e tij, por gabimisht mesazhi shkoi tek çdo kontakt që kishte ai në telefon.

24 vjeçari, që është trajner noti, përfundoi në burg, pasi në listën e tij të kontakteve ishin edhe dy vajza të vogla, të cilave u jepte leksione noti.

Ai i kishte shkruar të dashurës nëse donte të bënin seks ‘lëkurë në lëkurë’, kur pa dashje nga celulari i tij Blackberry e nisi mesazhin për të gjithë listën e kontakteve.

Sikur të mos mjaftonte turpi, ai u prangos.

Një gjykatë e dënoi me 12 muaj burg.

Por avokati i tij apeloi, duke sqaruar se ishte një gabim dhe se ai nuk ishte një pedofil i rrezikshëm.

Gjykata e Apelit vendosi ta dënojë me 9 muaj provë, duke e liruar atë.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht Empty Re: Përfundon në burg pas një mesazhi të nisur gabimisht

Mesazh nga Anakonda Fri 28 Sep 2012 - 3:09

I shkreti e ci ka kushtuar ky mesazh....po ta dinte i shkreti do preferonte me mire qe tmos shkrunte hic
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi