Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ferguson: Torturuese të lësh lojtarët në shtëpi   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ferguson: Torturuese të lësh lojtarët në shtëpi   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ferguson: Torturuese të lësh lojtarët në shtëpi

Shko poshtë

Ferguson: Torturuese të lësh lojtarët në shtëpi   Empty Ferguson: Torturuese të lësh lojtarët në shtëpi

Mesazh nga Alberti Sat 28 Apr 2012 - 0:19

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka thënë se zgjedhja e lojtarëve, cilët do të luajnë dhe cilët jo në sfidën ndaj Manchester Cityt të hënën është një proces mjaft torturues për të.
“Të gjithë janë të gatshëm përpos Paul Pogbas, i cili është jashtë ekipit për gjithë sezonin e mbetur. Mendoj se të gjithë lojtarët duan të luajnë në këtë takim për të lënë gjurmë. Duhet të lë shumë lojtarë në pankinë që meritojnë formacionin startues”.

“Unë mund të vë në lojë vetëm 11 lojtarë dhe të kem shtatë zëvëndësues, kështu që tri-katër lojtarë do të mbesin në shtëpi. Është gjithmonë vështirë për mua. Të lësh lojtarë të mirë në pankinë është torturuese. Vërtet kështu është”, ka thënë Ferguson. /Telegrafi/

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi