Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lojtarët e Realit: Mourinho dhe Ronaldo gjithmonë zihen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lojtarët e Realit: Mourinho dhe Ronaldo gjithmonë zihen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lojtarët e Realit: Mourinho dhe Ronaldo gjithmonë zihen

Shko poshtë

Lojtarët e Realit: Mourinho dhe Ronaldo gjithmonë zihen Empty Lojtarët e Realit: Mourinho dhe Ronaldo gjithmonë zihen

Mesazh nga Alberti Thu 17 Jan 2013 - 8:50

Lojtarët e Realit: Mourinho dhe Ronaldo gjithmonë zihen

Lojtarët e Real Madridit besohet se nuk e shohin si problem të madh zënkën e Cristiano Ronaldos me trajnerin Jose Mourinho, e cila besohet se ka ndodhur të martën mbrëma.
Sipas mediave spanjolle zënka nuk ka mundur të parandalohet nga Florentino Perez, i cili arriti me vonesë zhveshtore dhe Mourinho ishte larguar para se ai të arrinte.

Punto Pelota raporton se pas fitores ndaj Valencias, kur Mourinho iu afrua lojtarëve për t’i folur një nga një situata u tensionua tej mase. Ai kërkoi impenjim më të madh nga Ronaldo dhe që të kthehej më shpesh në mbrojtje.

Ronaldo besohet se i është përgjigjur: “Kjo nuk më ndihmon të shënoj gola”.

Mourinho ia ktheu: “Thjesht mbylle dhe vrapo më shumë”.

Në ndërkohë arriti në zhveshtore presidenti Florentino Perez, i cili pyeti lojtarët se çfarë kishte ndodhur, teksa këta të fundit i thanë atij se nuk është diçka për t’u alarmuar, pasi Ronaldo dhe Mourinho gjithmonë zihen me njëri-tjetrin.

Real Madridi ende nuk e ka kryer punën me Valencian. Los Blancos udhëtojnë këtë fundjavë në Mestalla për të zhvilluar ndeshjen e javës së 18-të, ndërsa vetëm katër ditë më vonë përsëri në Mestalla e zhvillojnë ndeshjen kthyese në kuadër të Copa del Rey. /

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi