Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këngët e përshtatshme për ditën e martesës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këngët e përshtatshme për ditën e martesës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Këngët e përshtatshme për ditën e martesës

2 posters

Shko poshtë

Këngët e përshtatshme për ditën e martesës Empty Këngët e përshtatshme për ditën e martesës

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 1:37

Zgjedhja e muzikës që do të shoqërojë ditën tuaj më të bukur është shumë e rëndësishme. Për këtë arsye, “Spotify”, një prej sajteve përzgjedhësve më të mirë të muzikës për ditën tuaj të dasmës vjen me një selektim të disa prej këngëve që duhet të shoqërojnë ceremoninë.

Kjo përzgjedhje që publikon më poshtë noa.al, është arritur në bazë të një sondazhi të 10 milionë përdoruesve të faqes online të “Spotify”.

Vendin e parë, në dasmat britanike e mban kënga “I Gotta Feeling” e grupit amerikan Black Eyed Peas. Vendin e dytë e zë “Kings of Leon” me këngën e bukur “Sex On Fire”, e ndjekur nga “The Killers” me “Mr Brightside”.

Një tjetër këngë e zgjedhur për dasmat është ajo e Stevie Wonder, “Superstition”, e ndjekur nga grupi legjendar Abba me këngën e famshme Dancing Queen. Nuk mund të mbetet pas edhe Journey me këngën “Don’t Stop Believin”.

Vendin e shtatë e zë Beyoncé me këngën Single Ladies, ndërsa në vendin e tetë vijnë Billy Idol me këngën e famshme White Wedding.

Në vendin e nëntë OutKast me këngën Hey Ya. Ndërsa në vendin e dhjetë vjen këngëtarja e njohur Adele me hitin e bukur “Make You Feel My Love”.

Por listës së këngëve më të bukur për ditën tuaj të dasmës i shtohen dhe 10 këngë të tjera:

1. Jason Mraz: I’m Yours

2. Stevie Wonder: Signed, Sealed, Delivered (I’m Yours)

3. Jackson 5: Blame It On The Boogie

4. Beyoncé: Crazy In Love

5. Al Green: Let’s Stay Together

6. Take That: Greatest Day

7. The Proclaimers: I’m Gonna Be (500 Miles)

8. Barry White: You’re The First, The Last, My Everything

9. Dolly Parton: 9 To 5

10. Bill Medley & Jennifer Warnes: (I’ve Had) The Time O

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngët e përshtatshme për ditën e martesës Empty Re: Këngët e përshtatshme për ditën e martesës

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 21:48

qyqa none cme i bo se tvjeterve su pelqen kshu muzike(do kujtojn se jemi tu e kthy dasmen ne bordello)
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi