Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Johansson: Njerëzit janë të paedukatë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Johansson: Njerëzit janë të paedukatë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johansson: Njerëzit janë të paedukatë

2 posters

Shko poshtë

Johansson: Njerëzit janë të paedukatë Empty Johansson: Njerëzit janë të paedukatë

Mesazh nga Emona Tue 1 May 2012 - 1:51

Johansson: Njerëzit janë të paedukatë Johansson-scarlet


Scarlett Johansson është e habitur me faktin se njërëzit janë krejtësisht të paedukatë. Aktorja 27-vjeçare, e cila ka qenë e martuar me aktorin Ryan Reynolds, thekson se ka raste kur fotografët i afrohen dhe i bëjnë foto kur ajo është në një darkë ose duke shijuar një moment në privatësi, transmeton Top Channel.

“Habitem gjithmonë se si njerëzit mund të jenë kaq paedukatë. Je duke ngrënë në qetësi dhe të vjen dikush dhe të bën foto. Unë kurrë nuk do i bëja një foto dikujt pa e pyetur më parë”, deklaron Johansson për ‘New Review’.

Më pas, aktorja foli për rolet që i pëlqejnë më shumë të interpretojë: “Më pëlqen kur më ofrojnë role femrash me karakter të fortë dhe jo ato seksi.”

Para disa javësh Scarlett Johansson më në fund foli edhe për marrëdhënien e saj me aktorin 24 vjet më të madh se ajo Sean Penn vitin e kaluar.

Ajo u shpreh se kishte qenë në një lidhje me Sean Pen për një kohë të gjatë, por nuk dinte ende se si ta quante këtë marrëdhënie. "Ai është një person i veçantë", rrëfeu Scarlett.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Johansson: Njerëzit janë të paedukatë Empty Re: Johansson: Njerëzit janë të paedukatë

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:29

ke te drejte,epo kshu esht kur je e famshme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi