Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E le pa dhembe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E le pa dhembe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E le pa dhembe

3 posters

Shko poshtë

E le pa dhembe Empty E le pa dhembe

Mesazh nga Emona Wed 2 May 2012 - 9:07

Një stomatologe nga Polonia e pret burgu, pasi që ish-të dashurit të saj në mënyrë kirurgjikale ia ka larguar të gjithë dhëmbët.Marek Olszewski, i cili kohë më parë e kishte braktisur të dashurën Anna Mackowiak (me profesion stomatologe), kishte lënë termin pikërisht tek ajo për t’ia rregulluar dhëmbët.
Ndërkaq, sipas Digital Spy, Anna fillimisht ka dhënë anestetik dhe më pas ia ka nxjerrë të gjithë dhëmbët.
“U përpoqa të isha profesioniste dhe ta ndaja jetën private nga puna, mirëpo kur e pashë të shtrirë, e vetmja gjë për të cilën mendoja ishte ‘çfarë trapi’”, ka shpjeguar Mackowiak.
“Nuk kisha arsye të dyshoj. Mendoj, ajo ishte profesioniste. Por, kur erdha në shtëpi dhe u shikova në pasqyrë, nuk munda të besoj. Mi kishte hequr të gjithë dhëmbët”, ka thënë Olszewski
Nëse shpallet fajtore, Mackowiak do të vuajë tre vite burg.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E le pa dhembe Empty Re: E le pa dhembe

Mesazh nga Alberti Wed 2 May 2012 - 10:11

HAHAHAHAHAHAHAH,, ma mire kish me qen t`ja kisha dekortiku,, mja lon me maje hahahahahahhah juhjjjjj

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E le pa dhembe Empty Re: E le pa dhembe

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:00

e tmerrshme,po cte duhet goja atehere kur ske dhembe

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E le pa dhembe Empty Re: E le pa dhembe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi