Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foshnja lind me dy dhëmbë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foshnja lind me dy dhëmbë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foshnja lind me dy dhëmbë

5 posters

Shko poshtë

Foshnja lind me dy dhëmbë Empty Foshnja lind me dy dhëmbë

Mesazh nga Emona Mon 13 Dec 2010 - 23:52

Foshnja lind me dy dhëmbë 2nsu8sgLondër, 6 dhjetor - Dhënia e gjirit mund të jetë e papëlqyeshme për nënën, e veçanërisht kur bebja e porsalindur ka dy dhëmbë të parë. Patricia Caulfield (25) nga Liverpooli ka vënë re se vajza e saj ka dy dhëmbë të bardhë, pas lindjes në spitalin Ormskirk.

Faye e vogël tani ka dy javë dhe dhëmbët në nofullën e poshtme i janë rritur edhe më shumë. Tek shumica e foshnjave, dhëmbët paraqiten në gjashtë muajt e parë. Burri i Patricias ishte gjithashtu i habitur, por ajo tallet duke thënë se megjithatë e ka më lehtë, pasi nuk i jep gji.

“Nganjëherë bëj shaka dhe them se shtatzënia ka zgjatë shumë kohë, që vajza të ketë të gjitha dhëmbët pas lindjes”, tha Patricia për "Daily Mail".

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foshnja lind me dy dhëmbë Empty Re: Foshnja lind me dy dhëmbë

Mesazh nga Amazone Sun 19 Dec 2010 - 8:44

vertet cudi....se kisha degjuar ndonjehere
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foshnja lind me dy dhëmbë Empty Re: Foshnja lind me dy dhëmbë

Mesazh nga Alberti Sat 25 Dec 2010 - 6:00

hahah super.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foshnja lind me dy dhëmbë Empty Re: Foshnja lind me dy dhëmbë

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 18:42

tshi po e degjoj,dhe me beri shum pershtypje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foshnja lind me dy dhëmbë Empty Re: Foshnja lind me dy dhëmbë

Mesazh nga era85 Thu 5 Apr 2012 - 23:43

uk esh per tu qudit ka pas me kohe

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foshnja lind me dy dhëmbë Empty Re: Foshnja lind me dy dhëmbë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi