Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri perdhunon nusen ne naten e pare te marteses People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri perdhunon nusen ne naten e pare te marteses People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri perdhunon nusen ne naten e pare te marteses

2 posters

Shko poshtë

Burri perdhunon nusen ne naten e pare te marteses Empty Burri perdhunon nusen ne naten e pare te marteses

Mesazh nga Emona Wed 2 May 2012 - 9:10

"Ajo eshte gruaja ime dhe gjithçka eshte e lejueshme", eshte justifikuar britaniku 35-vjeçar
Nje burre nga Britania akuzohet se ka perdhunuar te shoqen, pikerisht ne naten e marteses dhe per kete po perballet me gjyqin. Pas defrimit te tepruar ne dasme, gruaja i kishte thene atij se nuk donte te bente seks, sepse ishte shume e dehur, mirepo i shoqi s'ka pyetur dhe ka vazhduar.

Ai gjithashtu e ka detyruar me zor bashkeshorten 23-vjeçare, per marredhenie seksuale edhe kater here te tjera, gjate marteses 2-vjeçare, perfshi edhe një rast kur ajo ishte ende me plage te qepura, një javë pas lindjes me operacion "çezarian". Mirepo, burri eshte justifikuar duke thene: "Ajo eshte gruaja ime dhe gjithçka eshte e lejueshme".

Per me teper, 35-vjeçari, i cili jeton ne West Cornwall, ka mohuar pesë përdhunime ndaj të njëjtës grua në Bideford, North Devon, midis viteve 2009 dhe 2011. Prokurori i çeshtjes ka bere me dije se çifti kishte pese vjet i lidhur e madje kishin edhe dy femije, perpara se te vendosnin per t'u martuar. Por gjithçka ndryshoi per keq, pikerisht pas berjes zyrtare te kesaj lidhjeje (telegraph)

.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri perdhunon nusen ne naten e pare te marteses Empty Re: Burri perdhunon nusen ne naten e pare te marteses

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 18:01

e tmerrshme,cjan keta burra kshu si estakojn trurin 24 or on
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi