Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone

2 posters

Shko poshtë

Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone Empty Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone

Mesazh nga Emona Tue 11 Oct 2011 - 0:34

Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone 11barn1
Petra Ecclestone pas një dasme sikur në përralla, natën e parë me burrin e saj, James nuk e ka kaluar ashtu siç kishte planifikuar, për shkak të dehjes së ndrikullit të tyre, këtë e ka konfirmuar për mediat amerikane, bija e pronarit të Formula 1, Barney Ecclestone.

“James dhe unë ishim duke u përgatitur për të fjetur, kur kam dëgjuar se një i dehur ishte në korridor. Ai ishte ndrikulli ynë i cili hyri në dhomën tonë, u shtri në krevat midis meje dhe burrit tim dhe ne nuk mund të largonim atë për një orë” , tha Petra, e cila kohët e fundit bleu dy qenë në Paris, dhe shpjegoi se me qentë ka në plan të ushtroj rolin e nënës.

“Unë nuk e dija se çfarë do të bëja gjatë pushimit dhe kështu që vendosa për ta qerasur vetveten duke blerë qentë. Tani unë kam shtatë qenë dhe me ta do të trajnohem se si të bëhem nënë. Deri në moshën 30-vjeçare unë dua të lindë së paku tre fëmijë” përfundoi e bija e Barney Ecclestone.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone Empty Re: Ndrikulli prish natën e parë të martesës së Petra Ecclestone

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 17:09

ka pas inat dhe esht ndjere xheloze se qenka shum e bukur prandaj
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi