Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga Italia People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga Italia

Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Pershendetje nga Italia

Mesazh nga Rein prej Fri 4 May 2012 - 20:14

Quhem Rein. Studioj ne Milano, Itali. Me pelqen teknologjia dhe marketing.

Lindur ne Shkoder

Ne forum u referova nga Klea, qe eshte edhe administratore e faqes
. :|
Rein
Rein
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Re: Pershendetje nga Italia

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Fri 4 May 2012 - 21:11

Mire se erdhe Rein. Kalofhs kendshem mes nesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Re: Pershendetje nga Italia

Mesazh nga WebMaster prej Fri 4 May 2012 - 23:00

Erdhe ti camaroku te ka Klea xhan mire se erdhe edhe te uroj te kalosh sa me bukur ne mesin tone vetem studimet mos i ler pas dore se e din ti pastaj 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Re: Pershendetje nga Italia

Mesazh nga Alberti prej Sat 5 May 2012 - 1:25

Pershendetje & mire se erdhe!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Re: Pershendetje nga Italia

Mesazh nga Shkembi prej Sat 5 May 2012 - 8:51

Mire se erdhe Rein,kalofsh mire te Klea Love
:429293: :429293:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Re: Pershendetje nga Italia

Mesazh nga Anakonda prej Sat 5 May 2012 - 16:56

mireserdhe ne forumin tone kalofsh sa me kendshem ne shoqerin tone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Re: Pershendetje nga Italia

Mesazh nga Emona prej Sun 6 May 2012 - 3:23

Mire se vjen...kalo mire mesin tone.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Italia Empty Re: Pershendetje nga Italia

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi