Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Macja që lan enët (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Macja që lan enët (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Macja që lan enët (Video)

2 posters

Shko poshtë

Macja që lan enët (Video) Empty Macja që lan enët (Video)

Mesazh nga Emona Mon 7 May 2012 - 4:59

Maceve dhe qenve zakonisht nuk u pëlqen që të lagen me ujë, megjithatë ka kafshë të përkëdhelura që kënaqen me ujin.

Madje një mace e tillë, jo vetëm që e pëlqen ujin, por di ta shfrytëzojë atë në mënyrë të dobishme.

Në një xhirim të lansuar në internet, macja kryen punën e pronares së saj – lan enët. /Telegrafi/


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Macja që lan enët (Video) Empty Re: Macja që lan enët (Video)

Mesazh nga Anakonda Mon 7 May 2012 - 17:35

dashka te marr shembullin e saj,sepse zakonisht enet un i laj me pertese

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi