Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sikur të isha me ty tani.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sikur të isha me ty tani.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sikur të isha me ty tani..

+25
An0nim
Gladiola
Sasha
Labja
Anakonda
dajti modh
Maksi
T_o_n_i
il conte
Albert
Intriganti
Leo_uk
Dori_sweet
mona
Alberti
Durrsaku
WebMaster
Arabela
Selda
bobi 10
Aristogata
Darius
Emona
Docteur
Katniss
29 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 3:47

Dhe mos u deh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Docteur Fri 20 May 2011 - 3:51

do iknim ne shkup per pica
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 3:52

Do hanim trofte Ohri...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 3:56

Eh ca do beni moj moter perdit te kam afer un ty qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 3:57

qesh qesh qesh Eh mej, per neve duhet tema te quhet "Sikur te mos isha me ty tani" qesh qesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Darius Fri 20 May 2011 - 3:58

e cfare do te kisha bere geeegge
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:01

stoel stoel stoel

Do te te thoja ""Ti je ai Romeo aaaa ? :bandarock: "
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Darius Fri 20 May 2011 - 4:02

Calliope shkruajti: stoel stoel stoel

Do te te thoja ""Ti je ai Romeo aaaa ? :bandarock: "
e moj un jam kishe gje ti Pff mos me merz 111111
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:03

qesh Jo , asgje, ta di sigurte...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 4:09

Calliope shkruajti:qesh qesh qesh Eh mej, per neve duhet tema te quhet "Sikur te mos isha me ty tani" qesh qesh qesh qesh
Hahahahahahhahahahah

Eh Mire Tani Ne dya e ndrrojm titullin e temes Kshtu :Sikur të mosisha me ty tani.. qesh Do ishte me mire Se te keam 24 ore ne shtepi qesh qesh qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Darius Fri 20 May 2011 - 4:10

do te kisha dhene nje whackbutt
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:10

qesh qesh qesh qesh qesh

Per hajr qofte tema e re qesh qesh qesh

Sikur mos isha me ty tani, oh sa mire! qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:11

Romeo shkruajti:do te kisha dhene nje whackbutt

O tiiiii , mblidhe doren - keshtu do te te thoja Sikur të isha me ty tani.. 426788 Sikur të isha me ty tani.. 426788 Sikur të isha me ty tani.. 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Docteur Fri 20 May 2011 - 4:11

do te kisha dhenje nje bisous geeegge
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 4:12


Ftu Per i Qebap Kosovare celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Aristogata Fri 20 May 2011 - 4:13

do te kisha dhen nje calin amical


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 4:14

Do e kisha Perqafu for edhe kishim bo Llaf si dy motra..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Aristogata Fri 20 May 2011 - 4:15

EmoNa shkruajti:Do e kisha Perqafu for edhe kishim bo Llaf si dy motra..

te kam shum xhan motrushe tytepuuth tytepuuth


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 4:16

Ehd un ty Motra Kiss Kiss

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:21

Skam cte te them te kjo teme une ty qesh qesh E kemi ate tjetren tani qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 4:23

Hahah ps ehyre ktu ti qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:24

qesh Erdha de, te te them, mos merzitesh qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 4:27

...Do te thoja ndrro mo se t'myta qesh qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:32

qesh qesh Ja mo, e ndrrova.... qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Docteur Fri 20 May 2011 - 4:33

do kishim fillu stud
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Emona Fri 20 May 2011 - 4:34

Mi Bajlerina celebrate005 qesh
...Pse hyre Maj prap ti ktu ..Dil ne temen tonde .

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Katniss Fri 20 May 2011 - 4:35

@Wolf Do te te thoja " Une e di emrin tend.... qesh "

@Emona qesh qesh Ika ika, mos bertit qesh qesh
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga bobi 10 Fri 20 May 2011 - 11:27

kepucet????


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 19:44

sikur te isha me ty do beja muhabet si ma pare
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Docteur Fri 20 May 2011 - 19:49

Calliope shkruajti:@Wolf Do te te thoja " Une e di emrin tend.... qesh "

hmmmmm nga e di emrin tem ti maj ? qenke e cia-se ti

Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 19:50

sikur te isha me ty do te pysja dhe une per emrin meqe e din dhe te tjert qesh qesh
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Docteur Fri 20 May 2011 - 19:59

sikur te isha me ty do dilja ne xhiro neper greqi
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 20:01

sikur te isha me ty do te oytsha kush asht ajo qe ngacmon ti
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Arabela Fri 20 May 2011 - 20:11

do e pija dhe nje kafe :t69jlw:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 20:12

jeeeeeeeeeeeee kafe me gjith deshire por po marrim dhe wolfin me vedi se asht vetem hajde wolf celebrate005
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Docteur Fri 20 May 2011 - 20:13

jo se pastaj me myt arabela me pyetje se qenka interesante lol
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 20:15

jo se asht vakze e mire ajo na vec dona me dit se kusha sht ajo qe interesohesh ti asgja ma shume hajt me kallxo
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Arabela Fri 20 May 2011 - 20:15

nuk mbys njeri une,,thjesht shoh punen time,,per te mbytur ka kush mbyt qesh qesh qesh :lol!:

tre kafe qendrojne gati,,,urdheroni 123445 123445 123445
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Selda Fri 20 May 2011 - 20:18

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

erdhen
Selda
Selda
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 6587
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Arabela Fri 20 May 2011 - 20:21

do e pija me qejf dhe falenderim selda kete kafe rose53 rose53 tytepuuth tytepuuth
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur të isha me ty tani.. Empty Re: Sikur të isha me ty tani..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi