Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë ju ka mësuar Filozofia?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë ju ka mësuar Filozofia?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë ju ka mësuar Filozofia?

2 posters

Shko poshtë

Çfarë ju ka mësuar Filozofia?  Empty Çfarë ju ka mësuar Filozofia?

Mesazh nga An0nim Tue 8 May 2012 - 7:55

Çfarë ju ka mësuar Filozofia?

Filozofia është studimi i mendimit human...deri ku mund të arrij: limitet e tij.

Një person për mua shumë i dashur, mësues dhe njeri me botë dhe me shpirt të madh, thoshte se filozofia, nëna e të gjithë dijes është thelbësore sepse rrit gradën tonë të humanizmit. çfarë na bën njerëz, cfarë na dikton e ndryshon nga kafshët e egra se jo dashuria për dijen dhe mrekullia e vazhdueshme përballë saj?!

Filozofia më ka mësuar të jetoj me zgjuarsi..edhe për këtë vlen,..më ka mësuar të jetoj mirë.Filozofia është dashuria për jetën.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë ju ka mësuar Filozofia?  Empty Re: Çfarë ju ka mësuar Filozofia?

Mesazh nga Anakonda Wed 9 May 2012 - 0:30

Mka msu shum gjona;po ce do se smbaj mend asgjo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi