Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

+7
Alberti
Shkembi
KLEANA
WebMaster
Maksi
Emona
Aristogata
11 posters

Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Aristogata Wed 9 May 2012 - 10:27

Welcome zuzu,uroj tja kalosh sa me bukur mes shoqeris son ,sa te me kesh mua ketu normal qe do ja kalosh bukur hahah


:dafhf: :dafhf: :dafhf: :dafhf: :dafhf: :dafhf: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Emona Wed 9 May 2012 - 10:31

Mire se erdhe Kleana ,Kalofsh mire mesin e shoqeris sone...[smile_1] rose53

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Maksi Wed 9 May 2012 - 10:31

mirese erdhet KLEANA!! argetim te kendshem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga WebMaster Wed 9 May 2012 - 10:32

Kleana kemi nje dicka te perbashket emrin hahaha Mire se erdhe ne mesin tone edhe te uroj argetim te kendshem je e mirpritur ne kete shoqeri 432965


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga KLEANA Wed 9 May 2012 - 10:34

Aristogata shkruajti:Welcome zuzu,uroj tja kalosh sa me bukur mes shoqeris son ,sa te me kesh mua ketu normal qe do ja kalosh bukur hahah


:dafhf: :dafhf: :dafhf: :dafhf: :dafhf: :dafhf: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :lluuule: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :ad24df1d: :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec :v24ctrskni3iec

faleminderit zuzu sigurisht qe skam as dyshimin me te vogel qe keshtu do jete :P
KLEANA
KLEANA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga KLEANA Wed 9 May 2012 - 10:35

Fℓσя shkruajti:Mire se erdhe Kleana ,Kalofsh mire mesin e shoqeris sone...[smile_1] rose53

flm flm dhe un ashtu shpresoj:P
KLEANA
KLEANA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga KLEANA Wed 9 May 2012 - 10:37

Klea@Love shkruajti:Kleana kemi nje dicka te perbashket emrin hahaha Mire se erdhe ne mesin tone edhe te uroj argetim te kendshem je e mirpritur ne kete shoqeri 432965


hahahhaha faleminderit per mirepritjen [smile_1]
KLEANA
KLEANA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga KLEANA Wed 9 May 2012 - 10:38

Maksi shkruajti:mirese erdhet KLEANA!! argetim te kendshem

faleminderit maksi :P
KLEANA
KLEANA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Shkembi Wed 9 May 2012 - 10:53

Mire se erdhe Kleana,kalofsh bukur te Klea Love

rose_099 rose_099 rose_099

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Alberti Wed 9 May 2012 - 10:56

Mire se erdhe, kalofshe mire ne mesin e kesaj shoqerie,

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 May 2012 - 18:29

Mire se ke ardhe Kleana..kalofsh kendshem mes nesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga valtori Wed 9 May 2012 - 21:39

welcome :flamenco: ja klb 1357635671
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Anakonda Thu 10 May 2012 - 16:49

mireserdhe,dhe shpresoj qe te kalosh sa me bukur ne shoqerin tone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:15

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirseerdhe mes nesh KLEANA ! Empty Re: Mirseerdhe mes nesh KLEANA !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi