Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat

2 posters

Shko poshtë

Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat   Empty Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat

Mesazh nga Alberti Sat 12 May 2012 - 4:11

Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat

Femrat dëshirojnë mashkullin i cili ka rrogë të mirë, vozit Audi, pi birrë, ka trup të shkëlqyeshëm, nuk është vegjetarian, ka ndjenjë të mprehtë të modës, ndërsa familjen e ka në rend të parë.
Femrat dëshirojnë mashkullin i cili nuk frikësohet të qajë, është në formë të mirë, ka qëndrim, ka ndjenjë të mprehtë të modës dhe në mënyrë të shkëlqyeshme gjendet në riparimet shtëpiake.

Mashkulli i përkryer ka rrogë të mirë, vozit Audi dhe pi birrë, ka treguar hulumtimi i zinxhirit tregtar britanik, Austin Reed në 2000 britanikë. Ky mashkull ka edhe ndjenjë të theksuar për modë, trup të shkëlqyeshëm, flokët e zinj të shkurtër dhe fytyrë të rruar, nuk është vegjetarian dhe di të gjendet mirë me riparimet në shtëpi, shkruan Huffington Post. Di të vozisë biçikletën dhe di të notojë, ka rrogë të mirë, ndërsa familjen e ka në rend të parë.

Gati 86 për qind e femrave dëshiron një mashkull i cili rregullisht dëgjohet me nënën dhe nuk frikësohet të lëshojë ca pika loti gjatë një filmi të prekshëm, derisa 43 për qind e tyre më shumë pëlqejnë ata që dinë të bëjnë shaka.

“Femrat kanë pritje të mëdha nga mashkulli i përkryer. Më e rëndësishme është mënyra me të cilën mashkulli prezantohet, por edhe pse nuk dëshirojnë një tip shumë të grimosur, për pjesëtarët e gjinisë së bukur është e rëndësishme që t'i përcjellin pak trendet”, thekson zëdhënësi, Austin Reed.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat   Empty Re: Mashkulli ideal që dëshirojnë femrat

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jun 2012 - 20:14

nuk ka mashkull perfekt ne ket bote;me mire nje mashkull qe ka shum defekte sesa nje qe hiqet si perfekt kur ne realitet esht kot
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi