Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja

2 posters

Shko poshtë

Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja Empty Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja

Mesazh nga Emona Wed 16 May 2012 - 3:49

Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja 16-LA-SHOWBIZZ-PiqueE përjavshmja Caras nxjerr në kopertinën e saj trekëndëshin më të nxehtë të momentit.

Ajo që ka konfirmuar zërat dhe që mbështet atë, që ish e dashura e Leonardo DiCaprio ka një flirt prej një muaji me futbollistin, ka qënë tv spanjoll 8TV, në programin e tij Aruscity, ku fliste pa cituar emra për një flirt midis Bar dhe një kampioni me emër.

Por detajet ishin aq preçize saqë të gjithë e kuptuan që bëhej fjalë për Pique, edhe për faktin se Shakira gjendej shpesh herë në Los Angeles për punë këto kohë dhe Bar është parë gjithmonë e më shpesh në Barcelonë dhe në stolat e stadiumit për të ndjekur Gerard.

Tani pritet vetëm reagimi i Shakirës e dalluar për temperamentin e zjarrtë e cila për dashurinë ndaj futbollistit kishte lënë pas 11 vjetësh dashuri, një hap nga martesa, Antonio de la Rua, djalin e ish-presidentit të Argjentinës.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja Empty Re: Pique-Shakira në krizë, Bar Rafaeli është shkaktarja

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:14

epo keshtu eshte kur hyn nje i/e trete ne mesin e dy njerezve te tjere
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi