Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

5 posters

Shko poshtë

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! Empty 30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

Mesazh nga Emona Thu 17 May 2012 - 11:52

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! 30-vjet-të-martuar

Një burrë në Arabinë Saudite, jetonte plot 30 vjet me bashkëshorten e tij, por asnjëherë nuk ja kishte parë fytyrën. Kjo, për shkak të shamisë tradicionale që ajoi mbante veshur, pasi tradita e saj familjare nuk e lejonte që ta shfaqte asnjëherë fytyrën e saj.


Kështu kjo grua respektonte kushtet e vendosura dhe nuk e lejonte bashkëshortin t’i hidhte asnjë vështrim. Por një mbrëmje burrit nuk ju durua më. Kureshtar, gjatë kohës që gruaja e tij po flinte, u përpoq t’i ngrinte shaminë për t’i hedhur një sy.



Por shikimi i tij ngriu, pasi bashkëshortja u zgjua menjëherë. Edhe pse i kërkoi një mijë herë të falur, jeta e tyre ‘bashkëshortore’ kishte marrë tatëpjetën. Të nesërmen ajo i kërkoj atij divorc.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! Empty Re: 30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

Mesazh nga Anakonda Thu 17 May 2012 - 16:39

epo cte bejsh keshtu esht kur martohesh me detyrim
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! Empty Re: 30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

Mesazh nga Ariel Sun 20 May 2012 - 9:00

E zezaaaaaaa ..... ca injorance...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! Empty Re: 30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

Mesazh nga Katniss Sun 20 May 2012 - 11:15

Gjasat jane shume t'vogla te jete e vertete. E kane shkruajtur per tu tallur me shamine.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! Empty Re: 30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 20 May 2012 - 11:16

Nuk me besohet
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! Empty Re: 30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

Mesazh nga Ariel Sun 20 May 2012 - 11:56

Katniss shkruajti:Gjasat jane shume t'vogla te jete e vertete. E kane shkruajtur per tu tallur me shamine.
Ka mundesi te jete kjo... Se idiotllik mos ti shofesh surratin gruas kur dihet qe atje burrat jane superiore .
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!! Empty Re: 30 vjet të martuar, pa e parë asnjëherë në fytyrë gruan !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi