Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Albania: pullman in burrone, 13 morti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Albania: pullman in burrone, 13 morti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania: pullman in burrone, 13 morti

Shko poshtë

Albania: pullman in burrone, 13 morti Empty Albania: pullman in burrone, 13 morti

Mesazh nga WebMaster Tue 22 May 2012 - 6:19

È di tredici il numero delle vittime di un incidente avvenuto lunedì sera nel sud dell'Albania, quando un torpedone, con a bordo studentesse dell'università di Elbasan, nella zona centrale del paese, è uscito di strada cadendo in un precipizio da un'altezza di almeno 80 metri.

Undici persone, tra cui il conducente del pullman, sono morte sul colpo, altre due sono decedute all'ospedale. Stabili le condizioni di dieci studentesse ricoverate a Valona, mentre altre15, gravemente feriti, sono state trasferiti a Tirana: due sono in una situazione critica. Secondo la polizia, sul pullman ci sarebbero in totale state una quarantina di persone.
Albania: pullman in burrone, 13 morti 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Albania: pullman in burrone, 13 morti 30l12rc Pytje & Përgjigje Albania: pullman in burrone, 13 morti 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi