Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“The Voice of Albania” Sot ne TOP CHANNEL.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“The Voice of Albania” Sot ne TOP CHANNEL.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“The Voice of Albania” Sot ne TOP CHANNEL....

Shko poshtë

“The Voice of Albania” Sot ne TOP CHANNEL.... Empty “The Voice of Albania” Sot ne TOP CHANNEL....

Mesazh nga T_o_n_i Fri 21 Oct 2011 - 6:15

“The Voice of Albania”, show i talenteve, nis nga mbrëmja e së premtes
rrugëtimin prej 17 javësh në kërkim të zërit të Shqipërisë.

“Pas një interesimi kaq të madh që kemi pasur në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni,
ju garantojmë një spektakël të mrekullueshëm. Katër personalitetet e
muzikës do ta kenë të vështirë për të përzgjedhur zërat, por edhe
publiku nuk do ta ketë të lehtë”, shprehet Rezart Aga, autori i
spektaklit.

Janë katër trajnerët që do të përzgjedhin artistët
dhe më pas do t’i bëjnë ata pjesë të grupeve të tyre për të vazhduar
garën që do të përzgjedhin më të mirin. Janë katër zëra të njohur në
Shqipëri e jo vetëm: Miriam Cami, Elton Deda, Alma Bektashi dhe Sidrit
Bejleri.

Takuam dy prej tyre për t’u kërkuar kriteret që ata do të kenë në përzgjedhjen e talenteve.

“The voice of Albania” “Do të jetë autentik, një njeri i thjeshtë që të jetë
i gatshëm për të mësuar, bashkëpunuar. Ka rëndësi që të ketë talent”,
shprehet Miriam Cami.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi