Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nje pyetje ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam nje pyetje ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam nje pyetje ?

+3
Anakonda
Єямєℓiиdå
Docteur
7 posters

Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Docteur Fri 25 May 2012 - 1:41

kush me tregon se si chuck norris me stilolaps te kuq shkruan blu eeww
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 25 May 2012 - 2:28

Edhe une kam nje pyetje

Kush eshte Chuck Norris?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Anakonda Mon 28 May 2012 - 3:19

esht njoni qe lun naper filma mesa duket...
sepse syt i ka blu ahahaha
ka dreqin ta di un bre./.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Docteur Thu 7 Jun 2012 - 4:13

Emona ns chuck norris don me te taku ty,ai nuk vjen ne kosove por kosova shkon tek ai eeww
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Emona Thu 7 Jun 2012 - 9:34

Єямєℓiиdå shkruajti:Edhe une kam nje pyetje

Kush eshte Chuck Norris?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ky eshte Chock Norris..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Ariel Thu 7 Jun 2012 - 22:29

Docteur shkruajti:kush me tregon se si chuck norris me stilolaps te kuq shkruan blu eeww

Eshte shume demokrat saqe dhe e kuqja i duket blu...

Po kellefi i kuq e rezerva blu...
Ec na e thuj tani se na bone kurioze juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Docteur Thu 7 Jun 2012 - 22:33

kto pune vetem chuck norris i ben mome ja nje video per ty se qa ban chuck norris

[You must be registered and logged in to see this link.]
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Ariel Thu 7 Jun 2012 - 22:36

Hahahahahaha e paskan zevendesu super Marion me chuck Norris juhjjjjj
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 0:53

edhe une kam nje pyetje...
pse eshte deti i zi..???
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 0:54

se ka shum krip pra e ndaj nga kripa me shumic qe ka duket uji zi e me zi ...se kishe mesu ti ke dituria e shkolles
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 0:56

T_o_n_i shkruajti:se ka shum krip pra e ndaj nga kripa me shumic qe ka duket uji zi e me zi ...se kishe mesu ti ke dituria e shkolles
hahah jo ore se gjete...
se mban zi per detin e vdekur per ket...hahahhahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 0:58

ahhhh un edhe po e mendoja kete pergj por thash te bej si cun intelektual
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:07

T_o_n_i shkruajti:ahhhh un edhe po e mendoja kete pergj por thash te bej si cun intelektual
hahahah sa me modest te jeshe me shume tregon qe di...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:10

EMI shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:ahhhh un edhe po e mendoja kete pergj por thash te bej si cun intelektual
hahahah sa me modest te jeshe me shume tregon qe di...

e ka then populli kete si shprehje besoj [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:14

T_o_n_i shkruajti:
EMI shkruajti:
T_o_n_i shkruajti:ahhhh un edhe po e mendoja kete pergj por thash te bej si cun intelektual
hahahah sa me modest te jeshe me shume tregon qe di...

e ka then populli kete si shprehje besoj [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah po pra une...pse sjam popull une..??
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:17

ti je amo ime mi sperben popullin per mua je ca shkalle si me lart e mos e harro se te ....
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:19

T_o_n_i shkruajti:ti je amo ime mi sperben popullin per mua je ca shkalle si me lart e mos e harro se te ....
haha se harroj jo..por edhe sia amo jote prap popull jame...se akoma se zgjodhen presidenten, ashtu presidentin hahaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:20

kemi edhe 2 alternative mos u dorzo
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:23

T_o_n_i shkruajti:kemi edhe 2 alternative mos u dorzo
hahahha kam edhe une nje pyetje per ty..
pse me zgjodhe mua, nga gjithe gocat e forumit...??
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:29

sepse dicka me thoshte qe kjo eshte e duhura e mos e fal ...vihu nga pas sepse ka dicka qe te terheq drejt saje ...me pak llafe ...magnet pra ti me mu
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:32

hahah po po, ste pranoi njeri deri sot, per ket ngaqe une te thash po ..hahhaha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:33

fati i fillestarit pra [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga EMI Fri 8 Jun 2012 - 1:34

T_o_n_i shkruajti:fati i fillestarit pra [You must be registered and logged in to see this image.]
hhahha me ngece ne dori ti..per ket te pranova hahahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 8 Jun 2012 - 1:53

hahahha ok un nuk jam i penduar
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 8 Jun 2012 - 9:39

Au lodhet sot?>
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 3:04

Beje pyetjen sepse edhe neve jemi ketu per tiu pergjigjur pyetjes tende

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam nje pyetje ? Empty Re: Kam nje pyetje ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi