Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche

2 posters

Shko poshtë

Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche Empty Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 11:02

Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche Johnny

Aktori amerikan, Johnny Depp, u bë anëtar nderi i fisit Comanche. Anëtari i këshillit fisnor të popullit Comanche, Ladona Harris, tha se kryesia e këtij këshilli e ka nderuar Deppin në shtëpinë e tij në Albuquerque, më 16 maj.

Harris shtoi se sipas traditës së adaptimit të cilën e ndjekin Comanchet, ajo tani e konsideron Johnny Deppin si birin e saj.

Depp aktualisht në New Mexico po luan rolin e indianit në filmin "Lone Ranger".

Aktori amerikan në filmin, i cili është një remake i serisë së popullarizuar të radios dhe televizionit amerikan nga mesi i shekullit të njëzetë, luan rolin e ndihmësit të rangerit të vetmuar, indianin Tonto.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche Empty Re: Johnny Depp, anëtar nderi i fisit Comanche

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:05

si indiane ngjankan ne ket foto
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi