Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!”

4 posters

Shko poshtë

“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” Empty “Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!”

Mesazh nga An0nim Tue 29 May 2012 - 0:13

“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” Virgjeria
Në Arikën e Jugut, gjithnjë e më tepër po përhapet miti se nëse bën seks me një vajzë të virgjër, mund të shërohesh nga sëmundja vdekjeprurëse e AIDS. CNN raporon se për këtë qëllim, në popullsinë Xhosa, vajza të vogla e të pafajshme po rrëmbehen dhe po detyrohen të martohen me të moshuar me AIDS të cilët sigurisht janë mirë edhe nga gjendja ekonomike.
Sipas investigimit të kanalit prestigjioz, ka dalë në pah se shumë nga rrëmbimet bëhen pasi bien dakord me prindërit e vajzës. Dhe e gjitha kjo në këmbim të shumave të mëdha të parave. Megjithatë duke e njohur problemin, qeveria ka nisur një fushatë ndërgjegjësimi për të bindur banorët se nga AIDS-i nuk të shëron asgjë dhe e gjitha kjo është në dëm të vajzave të mitura. Në të njejtën kohë këta persona po ndiqen penalisht kur është mësuar për krimin. Gjithsej në këtë zonë vitin e shkuar 11 persona janë akuzuar për rrëmbim dhe seks me minorene, pore mendohet se shifrat janë akoma më të mëdha pasi në të shumtën e rasteve nuk tregohet qëllimi i martesës.
Gjithashtu qeveria ka ngritur edhe një qendër për viktimat e këtyre martesave./albobserver.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” Empty Re: “Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!”

Mesazh nga AlbHACK Tue 29 May 2012 - 2:12

Nuk jam kunder atyre personave qe e kane kete smundje te rende por kot nuk e kan pranuar kete smundje....
Jam kunder atyre qe mendojn se me para mund te blejn gjithcka.... e ani tashe me kuse po sherohen nga te virgjurat ..... ncncncnc
AlbHACK
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” Empty Re: “Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!”

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:36

emedet ca mendje qe mkan ca njerez.....cjon kto marrzira qe thoni kshu...na rujt zoti nga trut e kokes se cfar nuk po degjome

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” Empty Re: “Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!”

Mesazh nga Arabela Mon 5 Nov 2012 - 7:29

injorance,,, iihhaa.
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!” Empty Re: “Seks me vajza të virgjëra për të shpëtuar nga AIDS!”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi