Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video)

2 posters

Shko poshtë

“Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video) Empty “Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video)

Mesazh nga Emona Tue 29 May 2012 - 23:32

“Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video) F1_30-ademi1338369045

Tiranë, 30 maj - Këngëtari i mirënjohur kosovar Vedat Ademi ka publikuar klipin e tij më të ri me titull “Një jetë me ty”. Teksti i këngës i është besuar Endrit Mumajesit dhe orkestrimi i Kledi Bahitit. Klipi është një produskion i ProVideo dhe e veçanta në këtë klip është pjesëmarrja e balerinit Italian Simone.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video) Empty Re: “Një jetë me ty” klipi më i ri nga Vedat Ademi (video)

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 17:41

ky mund te jet kengetar i mire,po mu sme pelqen aspak

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi