Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, në gjendje të rëndë shqiptari, u sulmua me thika People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, në gjendje të rëndë shqiptari, u sulmua me thika People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greqi, në gjendje të rëndë shqiptari, u sulmua me thika

2 posters

Shko poshtë

Greqi, në gjendje të rëndë shqiptari, u sulmua me thika Empty Greqi, në gjendje të rëndë shqiptari, u sulmua me thika

Mesazh nga WebMaster Sat 2 Jun 2012 - 19:08

ATHINE - Eshtë në gjendje të rëndë në spital shqiptari, që u sulmua dy netë më parë me thikë, në një rrugë në Athinë, ndërsa kthehej në shtëpinë e tij. 5 vetë, me motora, qëlluan me thika 40 vjeçarin dhe pas 20 minutash sulmuan dy emigrantë nga Polonia.

Sulmi ndaj tij u bë në kryqëzimin e Krinagorou dhe Dimonaktos përpara një shkolle 9-vjeçare (vendi në foto). “Dëgjuam ulërimat e shqiptarit që ishte qëlluar me thikë në gjoks dhe e pamë që brenda disa sekondave ai ra në tokë”, thotë fqinji i shqiptarit për Newsit.gr. Sipas dëshmive, emigranti shqiptar është një njeri i qetë, familjar, dhe që jeton në Greqi prej 17 vitesh. Është i martuar dhe babai i një djali 2 vjeçar. Fqinji grek që e gjeti shqiptarin të mbuluar në gjak, thotë se asnjëherë nuk mendonte se ai do bëhej ndonjeherë objekt i kriminelëve.

Policia ka thënë për Newsit se para se të sulmohej, emigranti shqiptar kishte qenë në një lokal, për të parë ndeshjen e futbollit. Sapo mbaroi ndeshja, ai u nis për të shkuar në shtëpi, kur papritur 5 persona e sulmuan me thika. Më pas e qëlluan në gjoks me një hekur duke i thënë "kështu do ju pjekim".

20 minuta pas sulmit mbi shqiptarin, në kryqëzimin Kalirois me Vuliagmeni, një rrugë e populluar, krimi u përsërit me 2 polakë, të cilët gjithashtu u goditën me thika dhe ranë të gjakosur në tokë. Të tre të plagosurit ndodhen në spitalin Evangelismo në Athinë (shqiptari më rëndë) dhe asnjëri nuk ka dëshmuar ende për këtë ngjarje të rëndë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Greqi, në gjendje të rëndë shqiptari, u sulmua me thika Empty Re: Greqi, në gjendje të rëndë shqiptari, u sulmua me thika

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 17:20

sa shembulli i qarte seswi na diskriminojne;ku esht shteti yn qe sna mbron dot,po tua kishim ber ne grekeve do behej nami
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi