Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

5 posters

Shko poshtë

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Empty Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

Mesazh nga Emona Sun 3 Jun 2012 - 23:26

Mos mendoni se kjo farmaci që shihni në fotot, gjendet shumë larg. Jo, ndodhet në fqinjin tonë Greqinë.

Këto ditë kjo farmaci është shpallur nga Salonpress si farmacia më e mirë në botë me standardet më bashkëkohore dhe arredimin më fantastik. Kështu kjo farmaci e projektuar nga Konstandin Lambrinopulo, ka marrë çmimin X International Aëards, në vitin e dhjetë të organizimit të këtij konkursi botëror.

Në 600 metra katrorë të kësaj farmacie cilindrike, sikundër shikoni fotot, ambienti është sa relaksues aq dhe i këndshëm duke ofruar shërbim modern plot surpriza që në asnjë farmaci tjetër nuk mund t’i gjeni. Burimi: noa.al


Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Images

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Images

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) ImagesFarmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Images

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Empty Re: Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

Mesazh nga Anakonda Mon 4 Jun 2012 - 4:21

kjo qenka si hotel dhe jo si farmaci

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Empty Re: Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

Mesazh nga Arabela Mon 4 Jun 2012 - 5:41

ndertese e bukur,, Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) 2252823441
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Empty Re: Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 0:04

Sa e bukur.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Empty Re: Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

Mesazh nga EMI Tue 5 Jun 2012 - 1:46

uauau po ktu sherohesh pa ilace fare...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Empty Re: Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 3:39

Ajo si me qen SPA C.o.o.l je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto) Empty Re: Farmacia me e bukur dhe me moderne ne bote (Foto)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi