Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

2 posters

Shko poshtë

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Empty Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 8:10

“Në Santorini ndihesh si në asnjë vend tjetër të botës. Këtu gjithçka është më me dritë. Shtëpitë e bardha me kamaret e tyre, detin dhe perëndimet e diellit…”, fokuson BBC në rubrikën e saj të internetit për udhëtimet, duke e renditur ishullin grek të Cikladeve të parin në listën e pesë ishujve më të bukur në botë.

Në vend të dytë renditet Bali në Indonezi, në vend të tretë Cape Bretton në Kanada, ishujt Borokai në Filipine pozicionohen në vend të katërt, ndërsa në vend të pestë ndodhet Great Barrier Reef në Australi.

Santorini vitet e fundit ka marrë me dhjetëra vlerësime nga revista ndërkombëtare dhe organizma turistikë, që e përfshijnë ndërmjet destinacioneve më top për udhëtime në botë.

Këto vlerësime kanë shtuar edhe më tepër flukset turistike drejt Santorinit nga çdo kënd i botës dhe e kanë zgjatur në mënyrë të konsiderueshme sezonin turistik


Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 6_santorini-300x195
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Empty Re: Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 8:18

1. Santorini – Greqi

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 11-300x200

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Santorini_-300x300
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Empty Re: Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 8:18

2. Bali – IndoneziSantorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 21-300x210Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 22-300x194
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Empty Re: Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Dec 2011 - 8:19

Kujdes Fotot se kur klikon dalin tek tjeter sito
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Empty Re: Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 8:22

4. Borokai – FilipineSantorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 444-300x193Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 4-300x225
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Empty Re: Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 8:24

5. Great Barrier Reef – AustraliSantorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 51-300x195

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) 55-300x199
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur) Empty Re: Santorini, ishulli më i bukur në botë (foto nga 5 ishujt më të bukur)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi