Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, deputeti i Agimit të Artë dhunë mbi dy gra, live në TV People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, deputeti i Agimit të Artë dhunë mbi dy gra, live në TV People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greqi, deputeti i Agimit të Artë dhunë mbi dy gra, live në TV

2 posters

Shko poshtë

Greqi, deputeti i Agimit të Artë dhunë mbi dy gra, live në TV Empty Greqi, deputeti i Agimit të Artë dhunë mbi dy gra, live në TV

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jun 2012 - 6:48

ATHINE - Për t’i njohur më mirë përfaqësuesit e Agimit të Artë, ata që në zgjedhjet e fundit u bënë edhe forcë parlamentare me disa deputetë, mjafton të shohesh këtë video, ku në një emision “live” një deputet i kësaj partie, ngre dorën mbi dy gra politikane.

Shock ka shkaktuar incidenti që ka ndodhur në studion e televizionit ANT1 në Greqi, ku i zgjedhuri deputet më 6 Maj dhe kandidat për zgjedhjet e 17 Qershorit i partisë Agimi i Artë, Ilia Kasidiaris ka goditur me shuplaka dhe grushta një përfaqësuese të njohur të Partisë Komuniste, Liana Kaneli, ndërsa hodhi një gotë me ujë mbi anëtaren e SYRIZA-s Rena Dourou. Ngjarja ndodhi gjatë një debati "live" në studion televizive të ANT1, duke lënë prezantuesin Jorgos Papadakis, thjesht një vëzhgues të pafjalë. (Shikoni videon)

Gjithçka nisi nisi kur Rena Dourou nga SYRIZA foli për një procedurë gjyqësore, që është duke u zhvilluar kundër deputetit të Agimit të Artë. Pas një debati të shkurtër, Ilia Kasidiaris i Agimit të Artë nuk hezitoi të hedhë gotën me ujë në drejtim të anëtares së SYRIZA-s dhe qëlloi me shuplaka anëtaren e Partisë Komuniste Liana Kaneli. Në panik, njerëzit në studio përpiqen për të qetësuar Ilia Kasidiarin, por më kot.

Emisioni u ndërpre disa herë, ndërsa prezantuesi Jorgo Papadakis iu kërkoi falje shikuesve për incidentin.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Greqi, deputeti i Agimit të Artë dhunë mbi dy gra, live në TV Empty Re: Greqi, deputeti i Agimit të Artë dhunë mbi dy gra, live në TV

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jun 2012 - 19:13

epo dallohen se greket jan budallenj;e u ngel hatri atehere kur i shajme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi