Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Celular me 3 karta SIM People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Celular me 3 karta SIM People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celular me 3 karta SIM

Shko poshtë

Celular me 3 karta SIM Empty Celular me 3 karta SIM

Mesazh nga Anakonda Fri 22 Jun 2012 - 5:01

Kompania indiane Olive Telecomunications ka
prezantuar telefonin e pare ne bote,i cili funksionon njekohesisht me 3
karta SIM.Pra mund te perdorni 3 numra telefoni,nga 3 kompani te
ndryshme ne te njejten kohe prej te njejtit celular.Modeli i telefonit
eshte Olive Wiz V-GC800.Ka ekran 2.2inch,tastjere te plote QWERTY,Kamera
2megapixel.RadioFM,Bluetooth dhe memorje prej 256MB si dhe vend per
memory card deri ne 4 GB.Telefoni eshte disenjuar ne 3 ngjyra te
ndryshme dhe cmimi i tij eshte relativisht i lire.Vetem 115$USA ose
85Euro.
http://www.forumivirtual.com/attachment.php?attachmentid=9174&d=1271859985

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi