Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te kam zemer...me ke munguar shume...por... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te kam zemer...me ke munguar shume...por... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

4 posters

Shko poshtë

Te kam zemer...me ke munguar shume...por... Empty Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

Mesazh nga Anakonda Sat 23 Jun 2012 - 0:38

"me ka marr
malli zemra ime mezi pres te kthehem"......."o zemer nuk rrikam dot pa
ty te puth pa fund......"......"merzitem pa ty zemer,sikur te isha aty
me ty"
kta jane ca sms qe djali i derg vajzes nderkohe qe ishin
larg.........dukej i dashuruar me shum se kurre..........vjen dita dhe
djali kthehet....vajza e priste me padurim po e digjte malli kishte nete
te tera qe enderronte diten kur ai do kthehej........ajo merr leje nga
pune dhe ne oren 12 ai e pret te parkingui punes se saj.......vajza po
cmendej nga lumturia vrapon drejt makines hypen ne te dhetakohen ajo e
puth me mall e perqafon dhe syte i mbushen me lote gezimi ai gjithashtu e
puth e peqafon me syte qe i buzeqeshnin po me pas 1 hije bie ne ftyren e
tij......ndryshon,ftohet dhe zemra e vajzes ngrin nga
frika.........djali nuk flet vajza ka frike te kerkoje shpjegime...kaloi
ajo mbremje............vajza nuk arrin te flej vuan qan ka frike... dhe
fillon e i kerkon shpjegime per tel po djali mohon pastaj fillon e nuk
pergj fare ne tel..........deri te henen vajza nuk han nuk pin e nuk
flen......vetem qan per 3 dite me radhe.........vjen e hena dhe ato do
takoheshin...vajza del nga shpia me nje parandjenje shuuuuuuuuuuum te
keqe...."ku je?"....."po vi." kta ishin sms-te e fundit..........vajza
hypen ne makine dhe zemra sa nuk ja shpon kraherorin nga rrahjet e
shpeshta..........ai nuk e shihte as ne sy.......e rrinte ne heshtje si
nje njeri me faj........ajo me zerin qe i dridhej i tha:"ca ka ndodhur
me ty???"pse ke ndryshuar kaq shum???"........ai rrinte ne heshtje...ne
fund tha :"po...kam ndryshuar...as vete se di psene..."...........vajzes
i mbyllen syte nga lotet ja ndjente zemra qe po perfundonte
gjithcka.......pa nje arsye llogjike pas 4 muajsh djali i thote ste
dua...........pas atyre sms-ve te mesiperm ai i thote ste dua........pas
netesh te tera te kaluara bashk....pas shum e shum fjalesh te bukura ai
ne shqiperi ka kuptuar qe nuk e don vajzen.......vajza me zemren cope
cope e pyet pse i derg ato sms nga shqipria.......pse nuk i kishte dhene
kurr asnje shenje per te kuptuar 1 dicka te tille......:"pse me thua te
kam zemer????pse me thua me ka marr malli kur nuk ta ndjen per
mua??????pse?????????"
pergj e tij ishte:"po un te kam zemer..........dhe malli me kishte
marr jasht
mase per ty..........por......un dua te martohem e nuk jam i bindur qe
ti ben per mua..........." ajo qan me zemren cope cope ai i kerkon te
mos qaje se do i kaloje shum shpejt.......vajza qe po vuante shum ja
kthen me ze te larte:"je i idjot dhe i verber qe nuk arrin te shohesh qe
un jam dashuru me ty......pse qaj???????qaj se te dua e te humba
pergjithmone........merzitem kur mendoj qe esht hera e fundit qe te
shoh"......ai hesht...........ajo zbret nga makina......i jep doren ai e
afron e puth ne buze e perqafon dhe ajo zbret nga makina me zemren cope
e therrime..........nuk arrin as te ngjise shkallet........qan ne
shkalle deri sa nuk i bie te fiket dhe e gjen motra te shastisur ne
shkallet e pallatit............

te kam zemer.....por te le se dua te martohem..........

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam zemer...me ke munguar shume...por... Empty Re: Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

Mesazh nga Space Sat 23 Jun 2012 - 5:30

Te kam zemer me mungon shume
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam zemer...me ke munguar shume...por... Empty Re: Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

Mesazh nga Anakonda Sat 23 Jun 2012 - 7:55

dole mashtrues;dhe me lendove thell ne shpirt..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam zemer...me ke munguar shume...por... Empty Re: Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

Mesazh nga Oni Wed 8 Aug 2012 - 14:32

Nuk me meriton
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam zemer...me ke munguar shume...por... Empty Re: Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

Mesazh nga Labja Wed 8 Aug 2012 - 15:01

por nuk ka te ardhme per ne
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam zemer...me ke munguar shume...por... Empty Re: Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Aug 2012 - 21:22

e shof se qenkemi te ndryshem...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te kam zemer...me ke munguar shume...por... Empty Re: Te kam zemer...me ke munguar shume...por...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi