Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kë po e kopjon Nora Istrefi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kë po e kopjon Nora Istrefi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kë po e kopjon Nora Istrefi?

3 posters

Shko poshtë

Kë po e kopjon Nora Istrefi? Empty Kë po e kopjon Nora Istrefi?

Mesazh nga Emona Tue 26 Jun 2012 - 8:30

Së fundmi pop ylli shqiptar, Nora Istrefi, i la të gjitha rivalet e saj nën hije. Jo për ndonjë projekt muzikor, apo hit veror, por me stilin e saj kontravers të flokëve.

Të gjitha mediat dhe dashamirët e muzikës kthyen kokën kah Nora Istrefi gjatë të hënës, kur këngëtarja super seksi ndërroi stilin e flokëve, duke lënë pothuajse pa flokë një pjesë të konsiderueshme të kokës së saj, për të lënë me flokë vetëm mesin e kokës.

Ky stil i ri i flokëve sigurisht se ka sjellur risi te këngëtarja, e cila nuk njihet për lansime të shpeshta të këngëve. Sidoqoftë, të gjithë mund të mendojnë se Nora ka bërë ‘boom’ me këtë stil unik. Por, kush tha se është unik?

Nora Istrefi ashtu sikurse shumica e rivaleve të saj, e kanë praktikë të kopjojnë ndonjë detaj nga yjet e mëdha botërore dhe edhe pse jo në masë të konsiderueshme, është e pa shmangshme që nëse jo nga publiku, ato të vërehen nga ekspertët e show-bizit.

Emeli Sande, këngëtarja e njohur e hiteve “My Kind Of Love” dhe “Daddy”, ishte e para që e shfaqi stilin e flokëve të cilin Nora e realizoi të hënën. Për më shumë flasin imazhet më poshtë, por shpresojmë që Nora gjatë verës të ndjekë rrugën e Emeli Sandes, jo vetëm në aspektin stilistik, por edhe kreativ muzikor. /Telegrafi/

Kë po e kopjon Nora Istrefi? Emeli%20sande1

Kë po e kopjon Nora Istrefi? Nora%20%20istrefi1

Kë po e kopjon Nora Istrefi? Mix%20nora%20emeli

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kë po e kopjon Nora Istrefi? Empty Re: Kë po e kopjon Nora Istrefi?

Mesazh nga Anakonda Tue 26 Jun 2012 - 18:27

pffffffffffffff ta shpif kjo kengetare...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kë po e kopjon Nora Istrefi? Empty Re: Kë po e kopjon Nora Istrefi?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 27 Jun 2012 - 10:00

Sa keq bre, pse i ka pre floket i ka pas te mira shume..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kë po e kopjon Nora Istrefi? Empty Re: Kë po e kopjon Nora Istrefi?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi