Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare keni blere sot? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare keni blere sot? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare keni blere sot?

+27
tipi engjellor
Docteur
Katniss
T_o_n_i
Alberti
Gladiola
Poeti Dhimbjes
Emona
Aяtємιѕα
era85
Free spirit
V-I-P
Єямєℓiиdå
Arabela
qershicka
Anakonda
Leo_uk
Fata
Darius
Maksi
Labja
WebMaster
Space
Shkembi
CuN@BosS/
EMI
Ariel
31 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Ariel Mon 6 Feb 2012 - 12:55

Ho pra luj ca je tu bo hahahahahaaa prape vetem ket 14 shkurt :541221:

U bo vone ri...neser do ngrehem heret....hyna per pak e ngeca :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga EMI Mon 6 Feb 2012 - 12:57

aah epo sa 14 shkurt do kalojne me kto men qe kam une...
megjithese..kam admirues une mome..dhuratat nuk do me mungojne.... :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Ariel Mon 6 Feb 2012 - 12:59

Lum si ty qe merr shume dhurata :541221: :541221: :541221:[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 6 Feb 2012 - 13:08

xhinse


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga EMI Mon 6 Feb 2012 - 13:14

shume gjera...
pazar femrash mo... geeegge
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Shkembi Mon 6 Feb 2012 - 13:23

nje pale poture :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 6 Feb 2012 - 13:28

EMI shkruajti:shume gjera...
pazar femrash mo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nga ato gjerat me rrypa [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga EMI Mon 6 Feb 2012 - 13:38

CuN@BosS/ shkruajti:
EMI shkruajti:shume gjera...
pazar femrash mo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nga ato gjerat me rrypa [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah pse mo drreq vetem per ashtu gjonash te shkon menja..
por gjera te ndrryshme..
veshje te ndrryshme..
canta kpuce..
aksesore..produkte kozmetike..
kto jan gjera femrash.... [@@@@@@]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 6 Feb 2012 - 13:46

EMI shkruajti:
CuN@BosS/ shkruajti:
EMI shkruajti:shume gjera...
pazar femrash mo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nga ato gjerat me rrypa [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah pse mo drreq vetem per ashtu gjonash te shkon menja..
por gjera te ndrryshme..
veshje te ndrryshme..
canta kpuce..
aksesore..produkte kozmetike..
kto jan gjera femrash.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Mylle se tmor vet se e kom me ofert [You must be registered and logged in to see this image.]hemo se dhe une pikerisht per ato aksesoret e kisha per koken e tosit [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga EMI Mon 6 Feb 2012 - 13:50

hahhah jo me ca me oferte..une e kam me 20 hahaha te mar une..mos ke merak..
per kok te SHakires... :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Space Mon 6 Feb 2012 - 21:26

azgje eshte heret
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga WebMaster Mon 6 Feb 2012 - 22:09

Akoma skam dalur eshte krize ska lek per te shpenzuar mo [:5454787:]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Labja Mon 6 Feb 2012 - 22:13

nje kapucino
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Vizitor Mon 6 Feb 2012 - 22:39

Kafe cigare .......
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Maksi Tue 7 Feb 2012 - 0:12

Vetem nje kafe
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Vizitor Tue 7 Feb 2012 - 4:08

Vteme kafe cigare :D
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Labja Tue 7 Feb 2012 - 4:19

bleva tani dy pjeshke [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Ariel Tue 7 Feb 2012 - 8:08

Per here te pare qe me iku dita pa harxhuar asnje lek celebrate005
O zot ca boni vaki....


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Darius Tue 7 Feb 2012 - 8:10

Sot skam dale fare na mbyti gripi 5466 qe keshu skam blere gje 5466
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Ariel Tue 7 Feb 2012 - 8:15

Neser jam ftuar ne nje ditelindje per dreke...keshtu qe do nxjerr nje dore te mire...do kompensoj te sotmen....


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Vizitor Tue 7 Feb 2012 - 8:20

Cigare kafe dhe corape
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Feb 2012 - 8:27

Skam dalur fare :qajjjjjj:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Maksi Tue 7 Feb 2012 - 8:28

dy lavatrice nje per vete nje per forumin hahahh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Fata Tue 7 Feb 2012 - 8:31

Kam bler sot,2litera qumsht,6veze,1kg domate,

2hamburgera,2kg molla dhe 2 pako cigare''Marlbore Gold''.
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Maksi Tue 7 Feb 2012 - 8:32

Fata shkruajti:Kam bler sot,2litera qumsht,6veze,1kg domate,

2hamburgera,2kg molla dhe 2 pako cigare''Marlbore Gold''.
kot paske punuar sot fata hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Fata Tue 7 Feb 2012 - 8:36

Marino shkruajti:
Fata shkruajti:Kam bler sot,2litera qumsht,6veze,1kg domate,

2hamburgera,2kg molla dhe 2 pako cigare''Marlbore Gold''.
kot paske punuar sot fata hahahah

Hahahaha...sot i harxhova te hollat qka i kam fitue...Njehere po jetojm¨![You must be registered and logged in to see this image.]
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Maksi Tue 7 Feb 2012 - 9:11

super market dhe peshk haha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Ariel Wed 8 Feb 2012 - 10:51

Nje buqete te madhe me trendafila, nje torte dhe dhuraten (fustan miss sixty, cante guess dhe vathe ke penelope).... Isha e ftuar ne nje ditelindje per dreke...
Nji tuf u harxhun mo...ce pyt....hallall se per gezim i harxhova.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga EMI Wed 8 Feb 2012 - 11:43

Augmentin tablet...
oki...dhe ferveks...
shkurt gjith farmacine...gripi po me perqafon kto dit... [@@nervaa@@]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Leo_uk Wed 8 Feb 2012 - 11:45

une thashe ca kishte blere, u futa gjith qejf ne teme.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga EMI Wed 8 Feb 2012 - 11:46

Leo_uk shkruajti:une thashe ca kishte blere, u futa gjith qejf ne teme.. [You must be registered and logged in to see this image.]
hahaha pse me ca kujtove ti..
Viktoria Secret.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Leo_uk Wed 8 Feb 2012 - 11:48

po thashe mi, helbete po vjen shen valentini.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Arielo ec na trego se ti blen gjona thekthi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga EMI Wed 8 Feb 2012 - 11:50

Leo_uk shkruajti:po thashe mi, helbete po vjen shen valentini.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Arielo ec na trego se ti blen gjona thekthi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah epo une gjasme s'doja me thone me....
por pregatitje kam bo...se si dihet te kap pa mendje SHen Valentini... [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Ariel Wed 8 Feb 2012 - 11:55

Leo_uk shkruajti:po thashe mi, helbete po vjen shen valentini.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Arielo ec na trego se ti blen gjona thekthi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ca te tregoj ri t'honkshin chiuauat :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Leo_uk Wed 8 Feb 2012 - 12:11

po kot mi kot, na genje nje cik.. [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

se njeriu seksi se bejne robat jo, robat bejne vetem meshujt qorra.. [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Ariel Wed 8 Feb 2012 - 22:28

Epo sgenjej dot ri...skom ble asigjo...qe mos ta boj qorr burrin hahahahaaaa :541221:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 9:37

Asgje sepse skam qen me humor te mire sot.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga qershicka Thu 29 Mar 2012 - 4:50

Nje bidon me Aloe vera me hither per te pire ...eshte shume e mire!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Mar 2012 - 4:51

Kam blere nje pal paliceta te vogla per bebushin tim juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Labja Thu 29 Mar 2012 - 4:55

nje kapucion dhe nje akullore
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare keni blere sot? Empty Re: Cfare keni blere sot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi