Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

+2
WebMaster
Golden
6 posters

Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Golden Fri 25 Jan 2013 - 11:48

Hey what's up!


Nuk e di nese ekziston kjo teme se jam me tel., e nuk mund te bej shfletime shume |:

-Qellimi i temes besoj qe po verehet nga titulli qe ka xD

Pra,
- Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?
- Ne cilin shtet keni studiuar/ po studioni?
- Deri ne cfare niveli i keni te perfunduar studimet?
- A jeni duke punuar ne ate profesion ne te cilin keni studiuar? (:


Edituar për herë të fundit nga Golden në Fri 25 Jan 2013 - 11:57, edituar 1 herë gjithsej

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Jan 2013 - 11:55

Jo nuk ekziston po filloj un
Un kam studjuar edhe mbaruar per Arkitektur domethene qe te merem me te gjith impiantet e tubacioneve te pallateve edhe shum gjonave te tjera .




Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? 30l12rc Pytje & Përgjigje Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga An0nim Sat 26 Jan 2013 - 2:48

Eh, si i thone kesaj pune, e dini ate shprehjen:
Te tjere na duan, te tjere duam, te tjere na marrin??
Do pyesni ju, se clidhje ka kjo me temen..
Po ja ne rastin tim, te pakten.
Kam mbaruar per nje dege, punoj jo ne profesionin tim,(edhe pse kenaqshem) dhe do doja te kisha mbaruar nje dege tjeter..hahaha,moret vesh ndonje gje
...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Golden Sat 26 Jan 2013 - 4:55

Edi, kjo i bie qe ti ke mbaruar Edukaten Fizike e punon si Kimist :-P por ke deshire te mbarosh arkitekturen LOL HAHAHAH

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 26 Jan 2013 - 11:20

Jam proud pjestare e grupit me te madh ne bote CIMA/ACCA (fully qualified)

Punoj ne banke te shtetit.

Dikur kam pas deshire me u bo pilote por nderrova menje.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Gjilanasi Sat 26 Jan 2013 - 12:02

kam mbaruat Master ne deken Ekonomis
punoj ne Ministrin e Buxhetit dhe financa ne degen e thesarit

Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 12:06

Kom lene shkollen ne gjysm per te bere nje jet ma te mir
Punoj ne firmen ku prodhohen Fellne per makina
dhe beje kontrollimin e produktit
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Gjilanasi Sat 26 Jan 2013 - 12:22

Malsori shkruajti:Kom lene shkollen ne gjysm per te bere nje jet ma te mir
Punoj ne firmen ku prodhohen Fellne per makina
dhe beje kontrollimin e produktit

do mi besh nji model mua ,, per makinen time
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 12:23

po ska problem
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Gjilanasi Sat 26 Jan 2013 - 12:24

Malsori shkruajti:po ska problem

Per Golf 4 . 2001 1.9 T[b]DI[/b] fellnet nr 15

sa lek behen
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Malsori Sat 26 Jan 2013 - 12:25

te vogla 15 per Golf
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Gjilanasi Sat 26 Jan 2013 - 12:26

kyqu ne chatt te forumit
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar? Empty Re: Per cfare dege studioni, keni ndermend te studioni? Apo e keni perfunduar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi