Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Stupcat 2012 - Akademiku - Skeqi me Dafina Zeqirin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Stupcat 2012 - Akademiku - Skeqi me Dafina Zeqirin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stupcat 2012 - Akademiku - Skeqi me Dafina Zeqirin

2 posters

Shko poshtë

Stupcat 2012 - Akademiku - Skeqi me Dafina Zeqirin  Empty Stupcat 2012 - Akademiku - Skeqi me Dafina Zeqirin

Mesazh nga Alberti Wed 18 Jul 2012 - 9:12

[You must be registered and logged in to see this link.]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Stupcat 2012 - Akademiku - Skeqi me Dafina Zeqirin  Empty Re: Stupcat 2012 - Akademiku - Skeqi me Dafina Zeqirin

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 20:57

Jom shkri kur e kom pa.... je farewww je farewww je farewww ca tfolome kinu ju Kosovart..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi