Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
12 vjeçari mbytet në ujë të vluar, vriten dhe prindërit e tij People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
12 vjeçari mbytet në ujë të vluar, vriten dhe prindërit e tij People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12 vjeçari mbytet në ujë të vluar, vriten dhe prindërit e tij

2 posters

Shko poshtë

12 vjeçari mbytet në ujë të vluar, vriten dhe prindërit e tij Empty 12 vjeçari mbytet në ujë të vluar, vriten dhe prindërit e tij

Mesazh nga T_o_n_i Sat 28 Jul 2012 - 8:37

Ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në një familje në Johanesburg.

Një 12-vjeçar vdiq në mënyrë të tmerrshme, kur hajdutët e mbytën atë në ujë të vluar pasi përdhunuar nënën e tij dhe më pas vranë të dy prindërit e tij.

Tre burra hynë në shtëpinë e familjes në Walkerville, Johanesburg, ku ata sulmuan dhe e qëlluan për vdekje Tony Viana, 53 vjeç, dhe përdhunuan brutalisht dhe më pas e vranë gruan e tij, Geraldinë.

Ata pastaj i lidhën duart dhe këmbët 12 vjeçarit Amaro, dhe e shtynë atë në një banjë me ujë të valë duke e detyruar të mos e nxirrte kokën derisa të mbytej.

Kopshtar i familjes, Patrick Petrus Radebe, 24, dhe djali i shërbëtorit të tyre Sipho Mbele, 21, u deklarua fajtor pasi kishin bashkëpunuar me vrasësit.
David Motaung, 20, u deklarua fajtor të martën ndaj akuzave për plaçkitje.

Qen i familjes është vrarë duke pasur barkun e tij të hapur.
Avokati i meshkujve i tregoi Gjykatës Rajonale në Vereeniging se ata kishin hyrë në shtëpi për të vjedhur dhe për të marrë hak për mënyrën se si ishin trajtuar nga 42-vjeçarja Znj Viana, si punëdhënëse e tyre.

Tre vrasësit kanë pranuar akuzat madje kanë treguar të gjitha detajet e vrasjes madje me buzën në gaz.

familja ishte me origjinë portugeze ndërsa vrasësit afrikanë.

Vendimi do të merret në 6 shtator 2012.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

12 vjeçari mbytet në ujë të vluar, vriten dhe prindërit e tij Empty Re: 12 vjeçari mbytet në ujë të vluar, vriten dhe prindërit e tij

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:30

"e tmerrshme kurr mos pafshin hajer ata qe e kan ber nje gje te tille"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi