Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Injorimi I Fes nga njerezit qe nuk din cfar do te thote .

4 posters

Shko poshtë

Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . Empty Injorimi I Fes nga njerezit qe nuk din cfar do te thote .

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Jul 2012 - 9:49

Kam ven re ne shum Forume qe flitet ne tema per fene edhe diskutohet ne lloj lloj temash fusin gjithmone Fen ne mes ..Pse ndodh kjo kur asnje nuk din cfar do te thote Feja sikur nuk di edhe un pse te mohojme njerezit kur besojne ne fen e tyre apo pse mos ti rrespektojme ,,,

Ku duan te dalin ,, Nganjehere me kete injorim fakti eshte qe ekzistojne Te gjitha religjonet duhen pranuar edhe rrespektuar edhe secili mundet te kete deshiren ti besoj apo jo ..


Tema mos te behet chit chat,
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . Empty Re: Injorimi I Fes nga njerezit qe nuk din cfar do te thote .

Mesazh nga Aristogata Sun 29 Jul 2012 - 10:55

Dhe un jam e te njejtit mendimi,liria e fese dhe e shprehjes jan dy te drejta qe njihen boterisht dhe duhen respektuar po ne disa raste injoranca dominon mbi njeriun dhe kerkon te imponoj mendime te gabuara ne lidhje me aspektin e fese
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . Empty Re: Injorimi I Fes nga njerezit qe nuk din cfar do te thote .

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Jul 2012 - 4:56

Shiko un e shof kshu kete pytje. Nqs njeriut i djeg ajo qe i thu, atehere te tjeret do ja perserisin prap.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . Empty Re: Injorimi I Fes nga njerezit qe nuk din cfar do te thote .

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Aug 2012 - 21:32

nuk ja thon per kshu teash e flasin gjona tkota...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . Empty Re: Injorimi I Fes nga njerezit qe nuk din cfar do te thote .

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 27 Aug 2012 - 12:53

Jam i mendimit qe me se shumti koheve te fundit keto konflikte apo keqkuptime ndaj feve ndodhin per faktin se nje pjese e mire e atyre qe e predikojne me shume fene, e bejne kete gje thjesht m fjale dhe jo me vepra, ndaj me apo pa dashje, kjo sjell si rrjedhoje edhe mospelqimet e shume te tjereve, si puna ime per shembull...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Injorimi I Fes nga njerezit qe  nuk din cfar do te thote . Empty Re: Injorimi I Fes nga njerezit qe nuk din cfar do te thote .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi