Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet

3 posters

Shko poshtë

Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet Empty Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet

Mesazh nga Emona Thu 16 Aug 2012 - 1:26

Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet 13S-Tech_Djaloshi_shpeton_jeten_vogelushes_por_vdes_vet

Lajmi i vdekjes se djaloshit katërvjeçar, heroit Ksander Veto nga Ford Uort në Teksas, i cili e kishte shpëtuar vajzën trevjeçare nga pishina, e ka pikëlluar tërë botën.

Ksander, të martën në pishinë e kishte vërejtur vogëlushen trevjeçare e cila po fundosej, kështu qe u hodh në pishinë qe t’ia shpëtoj jetën. Ia arriti qëllimit, sepse asaj ia mbajti kokën mbi ujë derisa e shpëtoi. Megjithatë, më pas ai i lodhur, u fundos…

Djali i guximshëm ra në koma pak pas nxjerrjes nga pishina. Pasi qe nga atëherë nuk kishte shenja qe do t’i kthehet vetëdija, prindërit e tij të shtunën morën vendimin më të rëndë në jetë. Iu thanë mjekëve që ta
shkyçin nga aparati i cili e mbante në jetë.

Lajmi e ka pikëlluar botën. Djaloshi hero do të mbahet mend gjatë…

“Ishim te bekuar qe e kishim një fëmijë të tillë i cili për të gjithë do të jetë shembull”, ka deklaruar nëna e tij, transmeton Orainfo

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet Empty Re: Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet

Mesazh nga bekimi Thu 16 Aug 2012 - 1:34

ky djalosh eka shpetu nje jet sepse ka qen shum i ndershum dhe guximtar por aj e humbi jeten e vet shum te re zoti e mshiroft dh ei lutemi zoti tja hap deren e gjenetit.

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet Empty Re: Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:24

ehe sakrific paska ber ky kalamani vogel...u preht npaqe sa mir do ishte qe te ishin tgjith njerzit si ky......por jan te rrall njerez te tille

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet Empty Re: Djaloshi shpëton jetën vogëlushes por vdes vet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi